ULUSLARARASI BÜYÜK MARKALAR YOLUNA SIGN İSTANBUL İLE DEVAM EDİYOR!
17-20 EYLÜL 2020, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

ULUSLARARASI BÜYÜK MARKALAR YOLUNA SIGN İSTANBUL İLE DEVAM EDİYOR!

2012 yılında Türkiye’nin ve dünyanın lider firmalarının katılımları ile organize edilen Sign İstanbul, 2013 yılında da yoluna uluslararası büyük markalarla devam ediyor. Türkiye’deki büyük firmaların yanı sıra; HP, Mimaki, Zünd, Mutoh ve EFI gibi uluslararası büyük markalar da 2013 için yine Sign İstanbul’u tercih etti.
İFO Fuarcılık Genel Müdür Yardımcısı Zekeriya Aytemur: “Sign İstanbul Fuarının sunduğu canlı ticari ortam, yurtiçinden ve yurtdışından yoğun bir profesyonel ziyaretçi grubu tarafından izleniyor olması, fuarda sergilenen ürün ve hizmetlerin zengin çeşitliliği ve özellikle dijital baskı makinelerinde neredeyse dünyadaki tüm markaların fuarda yer alıyor olması; Sign İstanbul’un yakaladığı bu başarının altında yatan ana sebeplerdir” dedi.

Sergilenen ürün ve hizmet çeşitliliğinin Sign İstanbul’u ziyaretçi ve katılımcılar için cazip hale getirdiğini beliten Aytemur: “Dijital baskı teknolojileri, Tekstil baskı ve serigrafi teknolojileri, LED ürünler, İç ve dış mekan LED ekranlar, CNC ve lazer router’lar, Display sistemleri, Baskı malzemeleri, Satış noktası çözümleri, Tabela malzemeleri, Bayrak ve Flamalar, Reklam uygulama malzemeleri, Reklam sektörüne yönelik yazılımlar ve daha fazlası Sign İstanbul’da sergileniyor” dedi.
Sign İstanbul katılımcılarının sağladığı bu geniş ürün yelpazesi, başta endüstriyel reklam üreticileri olmak üzere çok fazla sektörden ziyaretçiyi bir araya getiriyor ve bu durum firmalar arasında ticarete dönük sürekli bir iletişimin alt yapısını oluşturuyor.

15 yıllık birikim firmaları kazanca götürüyor

15 yılın birikimi ile; Balkanlar, Türki Cumhuriyetlerin de içerisinde yer aldığı Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Avrupa’da 30.000 firmalık bir dataya ulaşan Sign İstanbul, sektördeki gelişimi yakalamak isteyenlerin tercihi olmaya devam ediyor.
Tüm bu coğrafyada her yıl düzenlenen en büyük fuar olan Sign İstanbul; trendleri takip etmek, alternatif çözümleri yakalamak, fiyat karşılaştırması yapabilmek ve son teknolojileri yerinde görmek isteyenler için global bir iletişim platformu yaratıyor.

Uluslararası Network ve Sürekli İletişim

Sign İstanbul; katılımcı ve ziyaretçilerine sadece hareketli bir ticari ortam sunmakla kalmıyor, aynı zamanda katılımcı ve ziyaretçilerinin geniş bir iletişim platformunun içerisinde bulunabilmelerine de aracılık ediyor. Fuar, katılımcıları için fuar sonrasında da devam eden bir ağ (network) yaratıyor. internet, e-bültenler ve sosyal medya aracılığı ile sürekliliği sağlanan bu “ağ”; sektörde iş yapmak ve kazancını artırmak isteyen herkese önemli fırsatlar sunuyor.

Bir dünya markası olabilmek…

2011 yılından itibaren Londra Borsa’sına kayıtlı halka açık bir şirket olan Tarsus Grup bünyesine katılan İFO Fuarcılık, bu gelişme ile birlikte hem hizmet kalitesini yükseltme hem de uluslar arası bilinirliğini artırma yolunda yeni olanaklara kavuştu.
Yılda bir kez düzenlenen “Tarsus Grup İcra Kurulu Toplantısı”, bu yıl 13-14 Mayıs tarihlerinde İstanbul’da yapıldı. Toplantıya İFO Fuarcılık adına Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Durak ve Genel Müdür Yardımcısı Zekeriya Aytemur katıldılar.
2013 yılı İcra Kurulu toplantısının ana gündemi; tüm dünyada sahip olunan markaların güçlendirilmesi oldu. Türkiye, Endonezya, Fransa, Dubai, Çin ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki grup şirketlerinin yöneticileri yaptıkları sunumlarla deneyimlerini aktardılar. Grubun uluslararası bilinirliği en yüksek fuarı olan “LabelExpo” yöneticileri de; fuarın ilk günüden bugüne tarihsel gelişimini anlatarak, başarıyı getiren faktörleri grup yöneticileri ile paylaştılar. 2014 yılında İcra Kurulu toplantısı Fransa’da gerçekleştirilecek.