21 – 24 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Uluslararası Rekabetin Geleneksel Buluşması 20 Eylül’de Başlıyor!

Tarsus Türkiye / İFO Fuarcılık tarafından 20-23 Eylül tarihlerinde 20.’si düzenlenecek olan Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İstanbul 2018, bu yıl da sektörünün uluslararası rekabetine ev sahipliği yapacak. “Endüstriyel Baskı Teknolojisi”, “Dijital Baskı Teknolojisi”, “Tekstil Baskı”, “Sign Teknolojisi”, “Serigrafi Teknolojisi”, “Görsel İletişim & Sergileme Ürünleri ”, “Led & Led Ekranlar” ve “3D Baskı Teknolojisi” ile ilgili tüm yeniliklerin Tüyap Beylikdüzü’nde bir arada sergileneceği fuar, Türkiye’de yerel seçimler için geri sayımın başlamasından ötürü, sektör firmaları açısından yeni ticari fırsatlar da sunacak.

Alanında Avrasya’nın en büyüğü ünvanıyla bu yıl 20.’si düzenlenecek olan SIGN İstanbul’da, 31 ülkeden 410 firma, dijital baskı teknolojilerinden tekstil baskıya, LED ve LED ekranlardan ürün teşhir standlarına, promosyon ürünlerinden endüstriyel baskı ve 3 boyutlu baskıya kadar en yeni ürün, makine, ekipman ve teknolojilerini sergileyecek. Fuar, aralarında dijital baskı merkezleri, reklam veren KOBİ’ler, tekstil üreticileri, reklam ajansları, matbaacılar, promosyoncular, makine ve malzeme üreticileri, endüstriyel reklam üreticileri, perakende malzeme satıcıları, mimarlar ve mühendislerin olduğu binlerce profesyoneli ağırlayacak.

ULUSLARARASI SIGN İSTANBUL 2018 katılımcıları, büyük buluşmaya hazır!

Sergilenen ürün çeşitliliğiyle sektörünün Avrasya’daki lider, dünyanın ise sayılı fuarlarından birisi olarak gösterilen SIGN İstanbul 2018, aralarında büyük uluslararası markalar ile birlikte sektörüne liderlik eden firmalara da ev sahipliği yapacak. Fuar katılımcılarından SDS, Snapper Display, Liyu ve Mimaki markalarının en yeni ürünlerini standında sergilerken, dijital baskı çözümleri sunan OTS ise araç kaplama ürünlerinden reklam malzemelerine, lazer yazıcılardan geniş format yazıcı va plotterlar ile mürekkeplere kadar geniş yelpazedeki ürünlerini fuar ziyaretçileriyle buluşturacak. ROBART Makine firması da bu yıl 8. kez katıldığı SIGN İstanbul’da kendi lazer kesim makinelerini sergileyecek.

Sektörünün katılımcı ve ziyaretçilerine eşsiz ticaret fırsatları sunan uluslararası buluşması SIGN İstanbul 2018 hakkında detaylı bilgi için www.signistanbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz.