Uluslararası SIGN İstanbul 2022, 8-11 Eylül’de
21 – 24 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Uluslararası SIGN İstanbul 2022, 8-11 Eylül’de

Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı sektörünün, yeni işbirliği ve eşsiz ticaret fırsatları için heyecanla beklediği SIGN İstanbul 2022, 8 Eylül’de kapılarını 23. kez açıyor. Aralarında Türkiye’nin lider firmaları ile dünya devlerinin de olduğu 300’den fazla markayı, yurt içi ve yurt dışından 25 binin üzerinde satın almacıyla buluşturacak olan fuar, Tüyap Beylikdüzü’nde, 3 salon ve toplam 40 bin metrekare alanda gerçekleşecek. Bu yıl #LeaveYourSIGN mottosuyla gerçekleşecek küresel sektör buluşması SIGN İstanbul’da; dijital baskı makinelerinden serigrafi makinelerine, tekstil baskıdan lazer makinelerine, boyalardan sarf malzemelerine, LED sistemlerinden endüstriyel reklam ürünlerine, 3D baskı teknolojilerinden görsel iletişim ve sergileme ekipmanlarına kadar tüm yenilikler bir arada sergilenecek. Ayrıca fuar bu yıl, Promogift İstanbul özel bölümüne de ev sahipliği yapacak. Milyarlarca dolarlık pazar hacmine sahip promosyon sektörü, en yeni ürünlerini, SIGN İstanbul 2022’nin 11. Salonundaki bu özel bölümde sergileyecek.

Küresel reklam endüstrisi ve dijital baskı sektörünün, dünya ölçeğindeki en önemli buluşma adreslerinden birisi olan SIGN İstanbul kapılarını açmak için gün sayıyor. Bu yıl 23.’sünü gerçekleştirecekleri fuar hakkında açıklamalarda bulunan Tarsus Türkiye Genel Müdürü Zekeriya Aytemur, “Katılımcılarımız, en yeni ürün, teknoloji, makine ve ekipmanlarını sergilemek üzere hazır. SIGN İstanbul, bu yıl da pek çok firmanın sektöre ilham olacak inovatif tasarımlarına ev sahipliği yapacak. Hem Anadolu’nun dört bir tarafından hem de dünyanın farklı ülkelerinden SIGN İstanbul’a gelen ziyaretçiler, tüm sektörel gelişmeleri ilk adresten yerinde takip edebilirken, en uygun maliyetli satın almaları da yine fuarımızda yapabilecekler. Onları, beklentilerinin ötesinde bir fuar bekliyor” dedi. 

Promogift İstanbul özel bölümü de SIGN İstanbul 2022’de!

SIGN İstanbul, Türkiye promosyon sektörüne, özel salon açarak ev sahipliği yapıyor. İlk olarak 2018 yılında SIGN İstanbul’da sergilenen ve fuarın ana ürün gruplarından birisi haline gelen promosyon ürünleri, 2019 yılındaki SIGN İstanbul içinde “Promosyon Sokağı”nda ziyaretçilerle buluştu. Gördüğü yoğun ilgi üzerine sonraki fuarlarda da tekrarlanan proje, bir adım daha ileri taşındı ve bu yıl Promogift İstanbul isimli özel bir bölüm açıldı. Promosyon dünyasına dair tüm yenilikler, 11. Salondaki Promogift İstanbul özel bölümünde ziyaretçilerle buluşacak. 

SIGN ISTANBUL 2022 | #SIGNISTANBUL I #LeaveYourSIGN