Üstün Brother Teknolojisinin Geliştirdiği GT-3 Dijital Baskı Makineleri ve Dünyanın Tercihi Brother PR Serisi Nakış Makineleri
17-20 EYLÜL 2020, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Üstün Brother Teknolojisinin Geliştirdiği GT-3 Dijital Baskı Makineleri ve Dünyanın Tercihi Brother PR Serisi Nakış Makineleri

Dünyada en çok tercih edilen dikiş makinesi markası olan, ülkemizde sanayi tipi dikiş makineleri ile birlikte Uğur Makine’nin distribütörlüğünde satışa sunulan Brother ev tipi dikiş makineleri ve yine teknolojinin dijital baskı makinelerinde geldiği son nokta Brother GT-3 dijital baskı makineleri serisi Türkiye pazarında büyük ilgi görüyor.

Brother GT-3 Dijital Garment Printer; dikimi tamamlanmış giyisiler, her çeşit ürün ve materyal üzerine direkt, pratik ve kaliteli baskı yapma yeteneğine sahip "Endüstriyel" bir giysi yazıcısıdır.

Brother Dijital Garment Printer baskı makinesi, "Custom" yani kişiye özel ürün üreticilerine; herhangi bir R.I.P yazılımına gerek olmadan tüm grafik programları ile direkt çalışabilen, kullanımı çok kolay, baskı kafasında mürekkep donma problemi olmadan yıllarca kullanılabilen, 1200 dpi ve üzeri çözünürlükte mükemmel canlılık ve görüntü kalitesinde, çok daha hızlı baskı imkanı sunmaktadır.

Avrupa'da özellikle küçük işletmelerde, moda okulları ve moda merkezleri ile evinde çalışıp üretmeyi hedefleyen kadın işletmecilerin sıkça tercih ettiği Brother PR serisi tek kafa nakış makineleri ise üretim ve kazanç açısından büyük kolaylıklar sağlar.

Dokunmatik, yüksek çözünürlüklü çalışma ekranları, modellerine göre optik kamera ile nakış pozisyonlama, 360x360 mm'ye kadar geniş çalışma alanı, silindir yapılı işler (şapka, kol, paça uygulamaları) ve inanılmaz nakış kalitesi ile PR serisi  giyisiler üzerindeki nakış uygulamalarında üçüncü boyutu yaratıyor.

Gelinliklerde kullanılan en ince kumaşlardan, dış giyimde kullanılan en kalın kumaşlara kadar çok çeşitli materyaller üzerinde çok çeşitli floş ve sim iplikler kullanılmasına olanak sağlayarak şahane kalite ve hassasiyette nakışlar ortaya çıkarıyor.

Sahip olduğu silindirik kasnak sistemi sayesinde dikimi bitmiş giyisiler üzerinde de mükemmel nakışlar yapabilme özelliği ile Brother PR Serisi nakış makineleri; "Custom" yani kişiye özel giyisi, şapka, gömlek, eldiven, gelinlik ve abiye tasarım ve üretim yapan birçok sektörde, birbirinden tamamen farklı çeşitlilikte nakışlarıyla tercih ediliyor.

Brother PR serisi tek kafa nakış makineleri beraberinde sunulan PE- Design nakış tasarım programı ile kullanıcılarına kendilerine özgü eşsiz nakışlar yaratma ve bu tasarımları kullanarak benzersiz ürünler üretebilme imkanı verir.  Tabi ki programın eğitimi de ücretsiz olarak sunuluyor.

Brother GT-3 Garment Printer Dijital Baskı Makineleri ve PR serisi tek kafa nakış makineleri ile 11-14 Eylül 2014 tarihleri arasında Sign İstanbul 16. Uluslararası Reklam ve Baskı Teknolojileri Fuarı Tüyap'ta 14 numaralı salon ve M50 nolu standında değerli katılımcılarıyle buluşuyor.