31 EKİM – 03 KASIM 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

YEREL SEÇİM ÖNCESİ DİJİTAL BASKI VE PROMOSYON SEKTÖRLERİ TÜYAP’TA BULUŞACAK

Milletvekilliği ve iki turlu Cumhurbaşkanlığı seçimlerini geride bırakan Türkiye’yi, 2024 Mart’ında bu defa yerel seçim heyecanı bekliyor. Partiler ve adaylar, seçim sürecinde yine açık hava mecralarından broşürlere, bayraklardan promosyon malzemelerine kadar pek çok tanıtım ve reklam aracını bir arada kullanacak. Yerel seçimler öncesi, Tüyap Beylikdüzü’nde de iki önemli sektör buluşması birden gerçekleşecek. Endüstriyel reklam ve dijital baskı sektörlerinin bölgesindeki en büyük fuarı SIGN İstanbul ile Kurumsal Tanıtım ve Reklam Ürünleri Fuarı PROMOGIFT İstanbul, 21-24 Eylül tarihlerinde eş zamanlı olarak düzenlenecek. Tarsus Türkiye Fuarlar Direktörü Seda Bozkurt, “Özellikle dijital baskı merkezleri ve promosyon firmaları, siyasi partilerin ve adayların seçim propagandasında en önemli tedarikçiler olacak. Bu süreçte gerçekleştirilecek tanıtımlardan milyonlarca liralık ek gelir bekleyen dijital baskı merkezleri ve promosyon firmaları, seçim heyecanını sandıklardan önce SIGN İstanbul ve PROMOGIFT İstanbul’da yaşayacak” dedi.

Tarsus Türkiye’nin Eylül ayında eş zamanlı gerçekleştireceği 24. Uluslararası SIGN İstanbul ve ilk kez ayrı bir fuar olarak kapılarını açacak olan PROMOGIFT İstanbul 2023 için geri sayım başladı. SIGN İstanbul Fuarı’nda, aralarında dünya markaları ile Türkiye’nin lider firmalarının da olduğu katılımcılar; dijital baskı makineleri, tekstil baskı makineleri, transfer baskı ve serigrafi makineleri, lazer makineleri, CNC router ve frezeler, reklam & baskı malzemeleri, boyalar, LED sistemleri, endüstriyel reklam ürünleri, görsel iletişim ve sergileme ürünleri ile 3D baskı sistemleri ve çok daha fazlasını bir arada sergileyecek.

Promosyon ve Matbaa Sanayici İş Adamları Derneği’nin (PROMASİAD) iş birliğinde gerçekleştirilen PROMOGIFT İstanbul’da ise “Kurumsal Tanıtım Ürünleri”, “Promosyon Baskı Sistemleri”, “Kurumsal Tekstil Ürünleri”, “Hediyelik Eşyalar”, “Kırtasiye & Ofis Aksesuarları”, “Teknoloji & Elektronik Eşya”, “Matbaa Ürünleri” ve “Geri Dönüşümlü Ürünler” ana kategorilerinde binlerce yeni ürün vitrine çıkacak.

Siyasi partilerin seçim malzemelerini tedarik etmeye hazırlanan sektör temsilcileri, SIGN İstanbul ve PROMOGIFT İstanbul fuarlarında ihtiyaçları olan tüm makine, malzeme, ürün, tasarım ve uygulamayı bir arada bulabilecek.

Detaylı Bilgi İçin

www.signistanbul.com / www.promogiftistanbul.com