Yoğun ilgi gören fuarda yeni salon açıldı!
21 – 24 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Yoğun ilgi gören fuarda yeni salon açıldı!

Endüstriyel reklam ve dijital baskı dünyasının en önemli ticaret buluşmalarından birisi olarak kabul edilen SIGN İstanbul, 8-11 Eylül tarihlerindeki 23. buluşmaya hazır. Tüyap Beylikdüzü’nde toplam 30 bin metrekare alanda gerçekleşecek fuar için neredeyse tüm alanların dolduğunu söyleyen Tarsus Türkiye Genel Müdürü Zekeriya Aytemur, “Yurt içi ve yurt dışından fuara büyük bir ilgi oldu. Firmalar aylar öncesinden yerlerini aldı. Devam eden yoğun katılım talebi üzerine SIGN İstanbul’a ek salon açtık ve tüm sektör paydaşlarını bekliyoruz” dedi.

Endüstriyel reklam ve dijital baskı sektörünün Türkiye’deki lider firmaları ile dünya markalarının 2022 yılındaki en önemli ticaret buluşması yine SIGN İstanbul olacak. Yurt içi ve yurt dışından yoğun bir katılımın olduğu fuarda; Roland, Ricoh, Fuji, SwissQprint, Mimaki, Xerox, Epson, Efi, Handtop, Homer, Kongsberg, Mutoh, Brother, Gongzheng, Aristo, Docan, Pars, Nocai, Summa, Ciella, Soletex, Sunchemical, Caldera, Duowall, Duotex gibi gibi önemli markalar yeniliklerini sergilemeye hazırlanıyor.

Gösterilen ilgiye karşılık verebilmek adına yeni düzenlemeler yaptıklarını ifade eden Zekeriya Aytemur, “Bu yıl SIGN İstanbul ile eş zamanlı olarak 11. Salonda düzenlenecek Promogift İstanbul özel bölümünü promosyon firmalarına ayırmıştık. Orada uygun yer kalırsa, endüstriyel reklam ve dijital baskı sektöründen firmaların katılımına açacağız” dedi. Aytemur, ayrıca katılımcı firmaların yanı sıra ziyaretçilerin de şimdiden fuar takvimlerine SIGN İstanbul 2022’yi aldıklarını belirtti ve “Türkiye’nin yanı sıra dünyanın dört bir tarafından 25 binin üzerinde profesyonel ziyaretçinin takip edeceği fuarımıza, 80 ülkeden 3 bin 500’den fazla yurt dışı satın almacının gelmesini bekliyoruz” dedi.

Uluslararası SIGN İstanbul 2022 Fuarı içinde, promosyon firmalarına ayrı bir salon açıldı

Türkiye Promosyon Sektörü, bu yıl SIGN İstanbul 2022 içerisinde ek salon açılarak 11. salonda özel bölüm olarak gerçekleşecek Promogift İstanbul’da bir araya gelecek.  İlk olarak 2019 yılında SIGN İstanbul’da “Promosyon Sokağı” olarak başlayan, gördüğü yoğun ilgi üzerine sonraki fuarlarda da tekrarlanan proje kapsamında “Kurumsal Tanıtım ve Reklam Ürünleri” sektöründe faaliyet gösteren firmalar, Promogift İstanbul’da yeniliklerini sergileyecek.

SIGN İSTANBUL 2022 | #SIGNİSTANBUL | #LeaveYourSIGN