31 EKİM – 03 KASIM 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

3D Print Show Global Serisi’nin yeni durağı SIGN İstanbul oldu!

SIGN İstanbul’da 3 boyutlu baskı teknolojilerinin sergileneceği özel bölüm açılıyor.

Tarsus Group’un, bu yıl Mayıs ayında Londra’da başlayıp sırasıyla California, Paris ve Dubai ile devam edecek “3D Print Show Global Serisi”nin İstanbul ayağı alanında “Avrasya’nın her yıl düzenlenen en büyük ticari organizasyonu” olarak kabul edilen SIGN İstanbul fuarı oldu. İFO Fuarcılık tarafından 10-13 Eylül tarihlerinde 17.’si gerçekleştirilen SIGN İstanbul 2015, 3D Printshow özel bölümünü 11. Salonda açıyor.

İlk olarak geçen yılki organizasyonda 3 boyutlu yazıcı teknolojilerine genişçe yer veren SIGN İstanbul, ziyaretçi ve katılımcılarından gördüğü yoğun ilgi üzerine başta moda, mimari, gastronomi, medikal ve bijuteri olmak üzere hemen her sektörde kolay ve ekonomik yoldan üretime imkan veren, ayrıca bireysel kullanımlar için de seçenekler sunan 3D yazıcı teknolojilerini 11. Salondaki 3D Printshow özel bölümünde sergileyecek.

Tarsus Group’un dünya çapındaki 3D Print Show etkinliğinin California’dan önce İstanbul’daki yeni durağı olan SIGN İstanbul, 3 boyutlu yazıcıların ve baskı teknolojilerinin yanı sıra her türlü reklam ve tanıtıma ilişkin en yeni ürün, uygulama, makine ve ekipmanları bir arada sunacak.

Dijital Baskı, Tekstil Baskı, Sign Teknolojisi, Görsel İletişim ve LED & LED Ekran Firmalarının sergileneceği SIGN İstanbul’ u başta endüstriyel reklam üreticileri, dijital baskı merkezleri, mimarlar, matbaacılar ve tekstil sektörü olmak üzere 21 bin profesyonelin ziyaret etmesi bekleniyor.