31 EKİM – 03 KASIM 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

3D Yazıcılar, Sign İstanbul’da görücüye çıkıyor!

İFO Fuarcılık tarafından 16.’sı düzenlenen Sign İstanbul, 11 Eylül’de kapılarını açıyor. Dijital baskı ve endüstriyel reklam alanındaki yeniliklere ev sahipliği yapacak fuarda, son yılların en ilgi çekici teknolojilerinden birisi olan yeni nesil 3 boyutlu yazıcı ve tarayıcılar da ziyaretçilerle buluşacak. 3D teknolojilerini tanıtacak katılımcı firmalar, standlarında 3 boyutlu baskı tekniğiyle hayata geçirilen ilginç örnekleri de sergileyecek.  30 ülkeden 350 firmanın katılımıyla TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nin 11-12 ve 14. salonlarında düzenlenecek olan Sign İstanbul’da 3 boyutlu teknolojilerin yanı sıra geniş format dijital baskı makinelerinden reklam uygulama ekipmanlarına, baskı boyalarından LED ekranlarına ve teşhir standlarına kadar pek çok ürün sergilenecek.

Hayal gücünün sınırlarını zorlayan yeni nesil 3 boyutlu yazıcılar 11-14 Eylül tarihlerinde 16.’sı düzenlenen Sign İstanbul fuarında görücüye çıkıyor. Hemen her sektörde ürün maketi veya prototipinin kolay ve ekonomik yoldan üretimine imkan veren 3D yazıcılar, bireysel kullanımlar için de pek çok ilginç seçenek sunuyor. Örneğin bu teknolojiyi kullanarak kendi minik maketinizi, ayakkabınızı ya da tasarlayacağınız herhangi bir aksesuarı üretebilmeniz mümkün.

Sign İstanbul 2014, rekabette öne geçmek isteyen her sektörden her firma için fırsatlar sunuyor!

3 boyutlu yazıcıların yanı sıra her türlü reklam ve tanıtıma ilişkin en yeni ürün, teknoloji, uygulama, makine ve ekipmanların bir arada sergilenecek olması, SIGN İstanbul’u, üretim yapan tüm KOBİ’ler ve satış noktasına ya da teşhir standına sahip irili ufaklı bütün işletmeler için önemli hale getiriyor. Fuar aynı zamanda makine parkurunu yenilemek isteyen, yurt dışına açılmayı hedefleyen sektör firmaları için de yeni yatırım ve işbirliği fırsatları sunuyor.

İFO Fuarcılık tarafından 11-14 Eylül 2014 tarihlerinde 16.’sı gerçekleştirilecek Sign İstanbul hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler fuarın resmi web sitesi www.signistanbul.com adresini ziyaret edebilir.