31 EKİM – 03 KASIM 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Alanında Avrasya’nın en büyüğü SIGN İstanbul, 04-08 Ekim 2017’de!

İFO Fuarcılık tarafından düzenlenen SIGN İstanbul’un, 2017 yılındaki 19. buluşması için hazırlıklar başladı. 04-08 Ekim tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleştirilecek SIGN İstanbul 2017’ye 31 ülkeden 400 firmanın katılımı beklenirken, fuarı yurt içi ve yurt dışından 22.500 profesyonelin ziyaret etmesi hedefleniyor. Alanında Avrasya’nın en büyük organizasyonu olan SIGN İstanbul’da, Dijital Baskı, Tekstil Baskı, Sign Teknolojisi, Görsel İletişim, Led & Led Ekran, Endüstriyel Baskı, Promosyon ve 3D Baskı konularında sektördeki tüm yenilikler bir arada sergilenecek.

İlk düzenlendiğinde “Tabelacılık fuarı” olarak anılan SIGN İstanbul, bugün, uluslararası ölçekte çok geniş bir yelpazeye yayılan ürün, hizmet ve teknolojilerin bir arada sergilendiği, alanında Avrasya’nın en büyük fuarı olarak nitelendiriliyor. Bir önceki organizasyonda son 18 yılın en yoğun ziyaretçisini ağırlayan SIGN İstanbul’un, 04-08 Ekim 2017 tarihlerindeki 19. buluşması için firmaların katılım başvuruları aralıksız devam ediyor. Avrasya bölgesinin yeni pazarlarına ulaşmak ve hareket alanlarını genişletmek isteyen sektör temsilcileri, gelecek yıl da yine SIGN İstanbul’u tercih ederken, katılımcılar, fuar sayesinde hem mevcut ilişkilerini güçlendirip sektörün en iyileriyle bir arada yer alıyor, hem de rakiplerini analiz ederek ürün, hizmet ve fiyat karşılaştırması yapabiliyor.

SIGN İstanbul 2017, katılımcılarına, sadece ürün ve teknolojilerini sergileme imkanı değil, aynı zamanda ticaret hacimlerini genişletebilecekleri kazançlı bir platform da sunuyor. Her fuarda olduğu gibi firmalar yine organizasyon süresince, yurt içi ve yurt dışından gelecek tekstil üreticileri, reklam ajansları, reklamveren firmalar, endüstriyel reklam üreticileri, dijital baskı merkezleri, makine ve malzeme tedarikçileri, perakende malzeme satıcıları, matbaacılar, mimarlar, mühendisler ve akademisyenlerle buluşarak yeni işbirliklerine imza atabilecek.

19. SIGN İstanbul, 4-8 Ekim 2017 tarihleri arasında 5 gün olarak gerçekleştirilecek ve Çarşamba gününden başlayacak. Organizasyona katılım konusunda detaylı bilgi almak isteyenler www.signistanbul.com adresini ziyaret edebilirler.