Alfa Lazer SIGN İstanbul 2018’de geniş ürün yelpazesini sergilemek için gün sayıyor!
09 – 12 EYLÜL 2021, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Alfa Lazer SIGN İstanbul 2018’de geniş ürün yelpazesini sergilemek için gün sayıyor!

1993’de kurulmuş olan Alfa Lazer Bilgisayar ve Büro Malzemeleri San. ve Tic. A.Ş., markası Printec’i kullanarak dijital baskı ve reklam malzemesi ithal etmektedir. Birçok farklı baskı ürününün dışında, transfer kâğıtları, fotoblok levhalar, laminasyon folyoları, display ürünleri gibi reklam sektöründe kullanılan birçok malzemeyi stoklu bir şekilde 2500m2 lik deposunda tutup hızlı bir şekilde müşterilerine ulaştırmaktadır. Fuarınsektör için çok yararlı olacağını öngören ve beklentilerinin yüksek olduğunu belirten Alfa Lazer, SIGN İstanbul 2018’de 14.Salon G-32 nolu standında ziyaretçilerini karşılayacak.

Fuarda Sergilenecek Markaların İsimleri:

Printec, Forever, Shockline

Fuarda Sergilenecek Ürünlerin Özellikleri:

Her türlü ihtiyaca yönelik farklı kalite alternatifi sunan Alfa laminasyon folyosunu 3 farklı kalitede hem mat hem de parlak seçeneği ve farklı ebatlarıyla stoğunda tutmaktadır. Ayrıca yazıcı markası gözetmeden, kullanılan mürekkep seçeneklerini( dye, pigment, solvent, ecosolvent, latex ,UV) doğru bir şekilde tedarik etmektedir.

Transfer baskı ve tekstil baskı sektöründe de büyümesini hızlandıran Alfa 2015 yılından beri tek distribütörü olduğu İtalyan Shockline firmasına ek olarak bu sene Alman Forever firmasının da distribütörlüğünü almıştır. En son teknoloji transfer kâğıtlarını sunan Alfa ayrıca bütün teknik detaylarını ve püf noktalarını ücretsiz eğitimlerle anlatıyor.

Ayrıca sadece baskı yapılan ürünlerle değil aynı zamanda levhalar, mıknatıslar, yazı tahtası folyoları gibi yan ürünleri ve ayrıca en ileri teknoloji silika yapışkanlı, hava kanallı ürünleri, ferro filmleri, dijital ofset uyumlu tabaka mıknatısları ve benzerlerini SIGN İstanbul’da ziyaretçilerine sunacak.