31 EKİM – 03 KASIM 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Anadolu’dan binlerce alıcı, Avrasya’nın en büyüğüne geliyor!

Tarsus Türkiye tarafından bu yıl 21.’si düzenlenecek olan Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İstanbul, 19-22 Eylül tarihlerinde kapılarını açıyor. Ticaret Bakanlığı’nın da desteklediği, alanında Avrasya’nın en büyük sektör buluşmasına, çoğunluğu doğrudan alıcı pozisyonundaki 22 bin 500 profesyonelin ziyareti bekleniyor.

Tarsus Türkiye’in katılımcı – satın almacı buluşmalarına yönelik geliştirdiği Hosted Buyer programı, SIGN İstanbul 2019 için farklı bir konsept ile hayata geçirilecek. Uygulama ile dijital baskı ve endüstriyel reklam sektörünün Anadolu genelindeki büyük alıcıları özel olarak İstanbul’a davet edilerek, doğrudan firmaların kendi standlarında katılımcılarla buluşması sağlanacak.

Geçen yıl özellikle yurt dışından gelen alıcıların sayısındaki artışla dikkat çeken SIGN İstanbul, bu sene fuara daha fazla alıcı/ziyaretçi çekerek,endüstriyel reklam ve dijital baskı sektöründeki yerli üreticilerin ihracat potansiyelini geliştirerek, onlara yurt içi ve yurt dışında yeni satış kanalları açmayı hedefliyor. Ayrıca, çok sayıda ithalatçı katılımcıya da ev sahipliği yapan fuar, bu firmaları da Anadolu’nun dört bir tarafından gelen profesyonel ziyaretçiyle yine çatısı altında buluşturacak.Tarsus Türkiye, bu hedef doğrultusunda diğer tüm fuarlarına uyarlayacağı Hosted Buyer programını daha da genişleterek Anadolu’daki büyük alıcıları da bu programın içerisinde dahil edecek.

Eylül ayında Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleştirilecek SIGN İstanbul 2019’da, Dijital Baskı, Tekstil Baskı, Sign Teknolojisi, Görsel İletişim, Led & Led Ekran, Endüstriyel Baskı, 3D Baskı ve Promosyon ana başlıkları altında yeni ürün, makine, malzeme, ekipman ve teknolojiler sergilenecek. Sunduğu çeşitlilikle fark yaratan ve sektöründe yalnızca Türkiye’de değil Avrasya bölgesinde yılın en önemli fuar organizasyonlarının başında gösterilen SIGN İstanbul’a bu yıl 30 ülkeden 350 firma katılacak.