Artıboyut 3D yazıcı teknolojilerini SIGN İstanbul’da sergileyecek.
17-20 EYLÜL 2020, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Artıboyut 3D yazıcı teknolojilerini SIGN İstanbul’da sergileyecek.

Yurtiçi ve yurtdışı imalat sektörlerinde ürün kalitesini koruyarak zaman, hammadde ve emek girdilerini azaltacak akıllı 3D yazıcı teknolojileri geliştirmek ve üretmek amacıyla kurulan ArtıBoyut İnovasyon Müh. San. Tic. Ltd. Şti. kendi markalarını geliştirip üreterek bölgesel ve küresel ölçekte pazarlamayı hedeflemektedir.Özellikle imalat sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koyan ArtıBoyut, imalat teknolojisinde yurtdışına bağımlılığı azaltarak, gelişen teknolojiyi Türkiye şartlarına en hızlı şekilde uygulayan öncü işletme olmayı da hedeflemektedir.

3D yazıcı teknolojileri geliştirmek ve üretmek amacıyla kurulan ArtıBoyut İnovasyon SIGN İstanbul fuarında kendi geliştirip ürettiği markaları ArtıBoyut A0 3d Yazıcı, ArtıBoyut A1 Pro Akıllı 3D Yazıcı ve ArtıBoyut A1 Pro T Akıllı 3D Yazıcıları sergileyecek.

Türk mühendisler tarafından geliştirilen ArtıBoyut Akıllı 3D Yazıcıların yüksek kalite üretim ve yüksek baskı çözünürlüğü, kalibrasyon gerektirmeyen yatak sistemi, basımı uzaktan kontrol imkanı, sade ve kullanışlı dokunmatik arayüz gibi özellikleri bulunmaktadır. Ayrıca, 2 adet 3D Printer baskı kafası (ekstrüder), HD Kamera, Filament Ağırlık Ölçme Sistemi, Filament Algılama Sistemi; Karbon Fiber, PC ve Naylon filament malzemeleriyle 3D baskı özelliği ve 2 kademeli HEPA filtre özellikleri vardır.

ArtıBoyut İnovasyon SİGN İstanbul 11. Salon E-14 nolu standında ziyaretçileriyle buluşacak.