AVERY DENNISON YENİ RENKLERİ, DİJİTAL BASKI VE RENKLİ FOLYO GRUBU İLE SIGN İSTANBUL 2015’te - SIGN İstanbul
English

SIGN İstanbul

AVERY DENNISON YENİ RENKLERİ, DİJİTAL BASKI VE RENKLİ FOLYO GRUBU İLE SIGN İSTANBUL 2015’te

Avery Dennison  güncel ürünlerini sergilemek ve müşterilerine daha yakın olmak amacıyla SIGN İstanbul 2015 fuarına katılıyor.

SIGN İstanbul 2015 fuarında Salon 14, H-42 standında Avery Dennison’u ziyaret edenler tüm dijital baskı ürün grubu, Supreme Wrapping Film (araç kaplama folyosu) yeni renkleri ve Conform Chrome serisi ürünleri hakkında bilgi alabilecekler.  Tamamı Reach uyumlu, monomerikten yüksek kast serisine kadar tüm renkli folyo grubu ile opak ve translusent filmleri tanıyabilecekler.

Avery Denission Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgesi GRS Satış Geliştirme Müdürü Esra Boro “Bu yıl SIGN İstanbul 2015 fuarı Avery Dennison’un pazara katılımı ve yatırımının bir göstergesi olacak.” dedi. SIGN İstanbul; işini büyütmek isteyen ve ürünlerini pazara daha yakın olarak tanıtmak isteyen her firma için önemli bir organizasyon.  Bizim için de SIGN İstanbul; müşteri ilişkilerimizi güçlendirmek, ürünlerimizi yakından tanıtabilmek, dağıtım kanallarımız hakkında pazarı bilgilendirmek, sektördeki önemli oyuncularla biraraya gelerek güncel ve gelecekteki ürün yelpazesi konusunda piyasadaki gelişmeleri anlamak adına önemli bir platform diyerek fuar hakkındaki görüşlerini belirtti.

Avery Dennison SIGN İstanbul 2015 fuarında 14.salonda, H-42 standında yer alacak.