31 EKİM – 03 KASIM 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Avrasya’nın en büyüğü 19. kez kapılarını açtı!

İFO Fuarcılık tarafından bu yıl 19.’su gerçekleştirilen Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İstanbul, 31 ülkeden 410 firmanın katılımıyla, 04 Ekim Çarşamba günü kapılarını açtı. Alanında, Avrasya bölgesinin en büyük fuar organizasyonu olan SIGN İstanbul’da 3D hologram reklam uygulamalarından geniş ebat baskı makinelerine, araç giydirmeden tekstil baskıya, LED teknolojilerinden yeni nesil 3 boyutlu yazıcılara kadar onlarca farklı yenilik bir arada sergileniyor. Tüyap Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nin 11-12 ve 14 numaralı salonlarında düzenlenen SIGN İstanbul 2017, 8 Ekim Pazar akşamına kadar ziyaret edilebiliyor.

Avrasya bölgesindeki endüstriyel reklam ve dijital baskı teknolojilerinin uluslararası buluşma adresi SIGN İstanbul, 4 Ekim 2017 Çarşamba günü 19. kez kapılarını açtı. Sahip olduğu ürün çeşitliliğiyle bu alanda bölgesinin en önemli ticari organizasyonu olarak kabul edilen fuarda Dijital Baskı, Tekstil Baskı, Sign Teknolojisi, Görsel İletişim, Led & Led Ekran, Endüstriyel Baskı, Promosyon ve 3D Baskı başlıkları altında en yeni ürün, teknoloji, makine, malzeme ve ekipmanlar bir arada sergileniyor.

Sektöre yön veren katılımcı firmaları, dünyanın dört bir tarafından gelen ziyaretçileriyle bu yıl 19. kez buluşturan SIGN İstanbul, başta tekstil üreticileri, reklam ajansları, KOBİ ve reklamveren firma temsilcileri, endüstriyel reklam üreticileri, dijital baskı merkezleri, makine ve malzeme üreticileri ile ithalatçıları, perakende malzeme satıcıları, matbaacılar, promosyoncular, kopyalama merkezleri, mimarlar, mühendisler ve akademisyenler olmak üzere ağırlıklı olarak karar verici pozisyonundaki profesyonelleri ve yatırımcıları ağırlıyor.

SIGN İstanbul 2017 ziyaretçilerini, araç giydirme şovlarından, yeni teknoloji sunumlarına kadar renkli bir fuar bekliyor…

8 Ekim Pazar akşamına kadar ziyarete açık olan SIGN İstanbul 2017 boyunca bir dizi renkli etkinlik ve sunum da gerçekleştiriliyor. Endüstriyel reklam uygulamaları ve 3D baskı teknolojilerindeki yenilikler ile endüstriyel reklam sektörünün güncel konularının başında gelen iş sağlığı ve güvenliğine ilişkin zengin içerikli konferans programı, yeni nesil baskı teknolojilerinin sergilendiği 3D Printshow İstanbul özel bölümü, katılımcı firmaların sunumları ve workshop etkinlikleri fuar süresince ziyaretçileri bekliyor.

SIGN İstanbul hakkında detaylı bilgi ve online davetiye için www.signistanbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz.