31 EKİM – 03 KASIM 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Avrasya’nın lider fuarı SIGN İstanbul, bu yıl da sektörel büyümenin lokomotifi olacak!

29 Eylül – 2 Ekim tarihleri arasında Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleştirilecek olan SIGN İstanbul’un 18. buluşmasına hazır olduklarını belirten İFO Fuarcılık Genel Müdürü Zekeriya Aytemur, Türkiye’de endüstriyel reklam ve dijital baskı sektörlerinin oluşumuna zemin hazırlayan ve bu sektörlerin uluslararası ölçekte gelişerek büyümesine destek olan, beraberinde bu alanda kullanılan ürünlerin ülkemizde üretilir hale gelmesine referans teşkil eden SIGN İstanbul’un, sahip olduğu misyonunu, istikrarlı biçimde sürdürdüğünü açıkladı. Geride kalan 17 fuarda uluslararası ölçekteki profesyonel ziyaretçiler ile fuar katılımcılarını, Avrasya’nın merkezinde buluşturduklarını vurgulayan Aytemur, “SIGN İstanbul 2016’da yurt içi ve yurt dışından 21 bin 500 ziyaretçiyi ağırlamaya hazırlanıyoruz. Karar verici pozisyonundaki bu profesyonel ziyaretçi kitlesi, fuar ile birlikte sektörde önemli bir ticari hareketlilik yaratacaktır” dedi.

“Avrasya’nın alanında her yıl gerçekleştirilen en büyük organizasyonu” unvanına sahip olan SIGN İstanbul,Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı, 18. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. Bu yıl 32 ülkeden 450 firmanın katıldığı organizasyon; dijital baskı teknolojilerinden tekstil baskıya, reklam uygulama ekipmanlarından küçük ebat baskı ve dokümantasyon teknolojilerine, transfer malzemelerinden baskı boyalarına, LED ve LED ekranlardan ürün teşhir standlarına, serigrafiden promosyon malzemelerine kadar sektörün tüm yeniliklerini çatısı altında toplayacak.

Sektörün ilerleyişini yerinde görmek isteyen profesyoneller, yine SIGN İstanbul’u ziyarete geliyor…

SIGN İstanbul 2016, sektörel ilerleyişe yenilikleriyle katkı sağlayan firmalar ile endüstriyel reklam ve dijital baskı alanındaki gelişimi yerinde takip etmek isteyen profesyonelleri bir araya getirecek. Reklam ve tekstil sektörlerinin ne kadar ilerlediğini görmek için SIGN İstanbul’un doğru bir platform olduğunu vurgulayan TTS Digital, fuar süresince pamuklu tekstil ürünlerine direkt baskı yapan makinelerini sergileyecek. Firma, SIGN İstanbul 2016’da TTS, DTG, Dupont, Print Pretty markalı makine ve ürünlerini fuar ziyaretçilerine sunacak.

Lazer oyma, kesim ve kazıma, desenleme makinelerini SIGN İstanbul 2016’da sektörle buluşturacak olan Emin Makine ise fuar süresince Shenhui, Sinmic ve Dasheng markalı makinelerini sergilemeye hazırlanıyor.

Bu yıl ilk kez katılacağı SIGN İstanbul’u, global rekabette yer alarak, kalite ve verimliliği artırmak için en iyi platform olarak tanımlayan Teksmak Tekstil Makinaları; fuar süresince Sanseiko Laser markalı metal, ahşap, akrilik, mermer, bambu, kumaş, deri, kağıt kesim, işleme ve markalama makinalarını yurt içi ve yurt dışından gelecek fuar ziyaretçileri ile buluşturacak.

Geleceği şekillendiren 3 boyutlu yazıcılar yine SIGN İstanbul’da…

SIGN İstanbul 2016, bu yıl da çok özel ve renkli bir etkinliğe ikinci kez ev sahipliği yapacak. Oyuncaktan ayakkabıya, ev eşyasından kol ve diş protezlerine, otomobil yedek parçasından birebir insan modeline kadar farklı objelerin üretiminde kullanılan 3 boyutlu baskı teknolojilerinin sergilendiği 3D Printshow İstanbul özel bölümü, SIGN İstanbul 2016 içinde yer alacak. Etkinlikte, 3 boyutlu yazıcılar, endüstriyel ve kişisel kullanıma uygun 3 boyutlu baskı teknolojileri ve 3 boyutlu yazan kalem gibi yeni nesil teknolojiler sergilenecek.

29 Eylül - 2 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek SIGN İstanbul 2016 hakkında detaylı bilgi almak isteyenler www.signistanbul.com adresini ziyaret edebilirler.