31 EKİM – 03 KASIM 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Aydınlatma sektöründe çığır açan LED teknolojiler SIGN İstanbul 2019’da!

Artık günümüzde LED aydınlatmalar, ev ve işyerlerinden alışveriş merkezlerine, otel ve restoranlardan plazalara, fabrikalardan hastanelere ve hatta sokak aydınlatmalarına kadar hayatın hemen her alanında kendine yer buluyor. Düşük enerji tüketimi, uzun kullanım ömrü, sağlamlığı, çevre dostu güçlü bir ışık kaynağı olması gibi bir dizi avantaja sahip LED aydınlatmalarındaki son teknolojiler ile bu yeniliklerin reklam endüstrisindeki farklı uygulama örnekleri SIGN İstanbul 2019’da sergileniyor. Tarsus Türkiye tarafından 19-22 Eylül tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü’nde 21.’si gerçekleştirilecek olan Uluslararası SIGN İstanbul; LED sistemleri, LED paneller, endüstriyel LED aydınlatmalar, şerit ve çubuk LED’ler, LED ekranlar gibi bu alandaki pek çok ürün çeşidine ev sahipliği yapacak.

Hem Ticaret Bakanlığı hem de KOSGEB tarafından desteklenen SIGN İstanbul 2019, LED sistemleri konusunda ürün, hizmet ve teknoloji sunan firmalar için de önemli bir fırsat kapısı olacak. Fuara katılan LED firmaları, tabelalardan vitrinlere kadar pek çok sunum ve tanıtım malzemesinde sıklıkla kullanılan LED teknolojilerini, Türkiye’nin yanı sıra Ortadoğu, Balkanlar, Orta Asya, Kuzey Avrupa ve BDT coğrafyasından SIGN İstanbul’a gelecek binlerce alıcıyla buluşturacak.

“Dijital Baskı, Tekstil Baskı, Sign Teknolojisi, Görsel İletişim, Led & Led Ekran, Endüstriyel Baskı, 3D Baskı ve Promosyon” ana başlıkları altında en yeni ürün, makine, malzeme, ekipman ve teknolojilerin bir arada sergileneceği SIGN İstanbul 2019’a bu yıl 30 ülkeden 350 firma katılıyor..Büyük çoğunluğu doğrudan alıcı konumundaki yurt içi ve yurt dışından 22 bin 500 profesyoneli ağırlayacak fuar, 19-22 Eylül 2019 tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleşecek.