31 EKİM – 03 KASIM 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Baskı Teknolojilerine dair her şey SIGN İstanbul çatısı altında!

Dijital baskı ve endüstriyel reklam alanlarında ürün, malzeme, ekipman, hizmet ve teknoloji sunan yurt içi ve yurt dışı firmaları, tüm yeniliklerini, “Avrasya’nın alanında her yıl gerçekleştirilen en büyük organizasyonu” unvanına sahip SIGN İstanbul çatısı altında sergileyecek. Sektörde küresel bir güç halini alan SIGN İstanbul, 2014 yılından bu tarafa, sektörün yıl içerisinde yeni iş bağlantıları konusunda en canlı iki sezonundan biri olan Ekim-Kasım dönemi öncesinde gerçekleştiriliyor. Fuarda stand açan ve organizasyonu ziyaret eden profesyonellerden alınan geri bildirimlere göre, SIGN İstanbul katılımcı ve ziyaretçilerine sunduğu yeni iş birlikleri ve pazar fırsatlarıyla özellikle Balkanlar, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu ve Kuzey Afrika için ticaret kapısı olma niteliği taşıyor. İFO Fuarcılık tarafından 29 Eylül – 02 Ekim 2016 tarihlerinde 18.’si düzenlenecek olan fuar, Dijital Baskı, Tekstil Baskı, Sign Teknolojisi, Görsel İletişim, LED & LED Ekran, Endüstriyel Baskı ile 3D Baskı ana başlıkları altında ve toplam 200 farklı kategoride, yılın en önemli yeniliklerine ev sahipliği yapacak.

SIGN İstanbul, her yeni fuarda olduğu gibi 2016 yılındaki organizasyonda da yine sektörün tüm yeniliklerini bir arada sunmayı hedefliyor. 18. buluşmanın hazırlıklarına, geride bıraktıkları fuarın bitimiyle birlikte başladıklarını ifade eden İFO Fuarcılık Genel Müdürü Zekeriya Aytemur, “SIGN İstanbul’da sergilenen ürün ve hizmetlere baktığınızda, sektör profesyonellerinin ihtiyaç duyabileceği tüm çözümlerin eksiksiz olarak bir arada sunulduğunu görebilirsiniz” dedi. Açıldığı ilk seneden beri SIGN İstanbul’u, sektörün tek çözüm adresi olarak konumlandırmayı hedeflediklerini belirten Aytemur, endüstriyel reklam ve dijital baskı alanındaki yeniliklere göre fuarın kapsamını da sürekli genişlettiklerini söyledi.

SIGN İstanbul 3D Printshow özel bölümüyle 2016’da da 3 boyutlu baskı teknolojilerine ev sahipliği yapacak!

SIGN İstanbul’un dijital baskı teknolojilerinden tekstil baskıya, reklam uygulama ekipmanlarından küçük ebat baskı ve dokümantasyon teknolojilerine,  transfer malzemelerinden baskı boyalarına, LED ve LED ekranlardan ürün teşhir standlarına, serigrafiden promosyon malzemelerine kadar sektörün tüm ürün, hizmet ve uygulama kategorilerini tek çatı altında topladığını söyleyen Aytemur, geçen yıl ilkine ev sahipliği yaptıkları 3D Printshow İstanbul etkinliğinin 2016’da da tekrarlanacağını belirtti. 3 boyutlu baskı teknolojilerinin pek çok sektöre önemli bir maliyet avantajı sunduğunu vurgulayan Aytemur, “Özellikle üretim yapan firmalar, prototip maliyetlerini minimize edebilecekleri yeni nesil 3D yazıcıları SIGN İstanbul’da bulabilecekler” dedi.

29 Eylül – 02 Ekim 2016 tarihlerinde 18.’si gerçekleştirilecek olan SIGN İstanbul hakkında detaylı bilgi almak isteyenler www.signistanbul.com adresini ziyaret edebilirler.