31 EKİM – 03 KASIM 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Baskı Teknolojilerine dair her şeyi çatısı altında toplayan fuar, IPS İstanbul Zirvesi’nin de ev sahibi oldu!

“Avrasya’nın alanında her yıl gerçekleştirilen en büyük organizasyonu” SIGN İstanbul kapsamında Endüstriyel Baskı Zirvesi düzenlenecek…

Dijital baskı ve endüstriyel reklam alanlarında ürün, malzeme, ekipman, hizmet ve teknoloji sunan yurt içi ve yurt dışı firmaların, tüm yeniliklerini bir arada sergileyen SIGN İstanbul, 2016 yılındaki 18. buluşmasında, önemli bir organizasyona da ev sahipliği yapacak. Başta beyaz eşya, tekstil, otomotiv, sağlık ve mobilya olmak üzere pek çok imalat sektörünün olmazsa olmazı haline gelen “Endüstriyel Baskı” konusunun tüm yönleriyle ele alınacağı Industrial Print Summit İstanbul Endüstriyel Baskı Zirvesi’nin ikincisi SIGN İstanbul 2016’nın ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.

Dijital baskı teknolojilerinden tekstil baskıya, reklam uygulama ekipmanlarından küçük ebat baskı ve dokümantasyon teknolojilerine,  transfer malzemelerinden baskı boyalarına, LED ve LED ekranlardan ürün teşhir standlarına, serigrafiden promosyon malzemelerine kadar sektörün tüm ürün, hizmet ve uygulama kategorilerini tek çatı altında toplayan SIGN İstanbul’un 18. buluşması, 3D Printshow İstanbul Özel Bölümünün yanı sıra Industrial Print Summit İstanbul Endüstriyel Baskı Zirvesi’nin ikincisine de ev sahipliği yapacak. İFO Fuarcılık tarafından 29 Eylül – 02 Ekim 2016 tarihlerinde gerçekleştirilecek fuar kapsamında düzenlenecek zirvede, hepsi alanının uzmanı olan uluslararası konuşmacılar söz alacak.

İmalat Sanayi, endüstriyel baskı teknolojilerini SIGN İstanbul’da, bu teknolojilere dair püf noktaları ise zirvede öğrenecek!

İlk kez SIGN İstanbul 2016 ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek olan IPS İstanbul 2016; İmalat Sanayinde üst düzey yönetici, fabrika/üretim müdürü, ar-ge/iş geliştirme sorumlusu, ürün müdürü, mühendis, mimar, endüstriyel tasarımcı ya da grafik tasarımcı olarak çalışan, üretim sürecinde baskı ile ilgili konularda karar veren ve yaratıcı ekiplerde görev alan tüm profesyonellerin, global endüstriyel baskı trendleri ve son teknolojileri hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlayacak. Zirve takipçileri, bu alandaki yeni makine, ekipman ve uygulamaları ise SIGN İstanbul’daki firma standlarında görme fırsatı bulacak.

29 Eylül – 02 Ekim 2016 tarihlerinde 18.’si gerçekleştirilecek olan SIGN İstanbul hakkında detaylı bilgi almak isteyenler www.signistanbul.com adresini ziyaret edebilirler.