31 EKİM – 03 KASIM 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

BASKIDAKİ DİJİTAL YENİLİKLER ULUSLARARASI SIGN İSTANBUL’DA!

Tarsus Group bünyesindeki İFO Fuarcılık tarafından bu yıl 20.’si düzenlenecek Uluslararası SIGN İstanbul, aralarında dünya devlerinin de olduğu markaların baskı alanındaki en yeni dijital teknolojilerine ev sahipliği yapacak. 20-23 Eylül tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleştirilecek fuarda Ink-Jet baskı makinelerinden geniş format dijital baskı makinelerine, elektrostatik baskıdan termal transfer baskıya, lazer makinelerden CAD/CAM yazılımlarına kadar bu alandaki tüm yenilikler, bundan önceki 19 başarılı buluşmada olduğu gibi yine SIGN İstanbul çatısı altında buluşacak.

Baskı sektöründeki ağırlığı her geçen yıl giderek artan dijital teknolojiler, Uluslararası SIGN İstanbul fuarında da önemli bir yer tutuyor. Diğer baskı türlerine göre daha hızlı, daha ekonomik ve daha verimli çözümler sunan dijital baskı teknolojilerinde 2018’in en yeni makine, ekipman ve malzemeleri SIGN İstanbul’da sergilenecek. Ziyaretçiler, fuarın “Dijital Teknoloji” başlığı altında; dijital baskı makineleri, Ink-jet baskı, elektrostatik baskı, laminasyon, termal transfer, CAD/CAM yazılımları, RIP yazılımları, lazer makineler ile mürekkep ve transfer malzemelerine dair yenilikleri bir arada bulabilecek.

Sektör, 20. Uluslararası SIGN İstanbul’u iple çekiyor!

Sunduğu sektörel çeşitlilik ile Avrasya’nın en önemli buluşma adresi olan SIGN İstanbul’da dijital baskı teknolojilerinin yanı sıra Sign Teknolojisi ve Serigrafi Teknolojisi ile yeni nesil 3D baskı teknolojileri de sergileniyor. Büyük çoğunluğu daha henüz önceki fuar bitmeden yerini ayırtmış olan, 31 ülkeden 410 katılımcı firmanın beklendiği SIGN İstanbul, çoğunluğu doğrudan alıcı veya yatırımcı pozisyonundaki yurt içi ve yurt dışından 22 bin 500 profesyonele de ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Dijital Baskı, Tekstil Baskı, Sign Teknolojisi, Görsel İletişim, Led & Led Ekran, Endüstriyel Baskı, Promosyon ve 3D Baskı başlıkları altında en yeni ürün, teknoloji, makine, malzeme ve ekipmanların bir arada sergilendiği SIGN İstanbul 2018’e katılım ve fuar hakkında detaylı bilgi için www.signistanbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz.