31 EKİM – 03 KASIM 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Büyük fuar Eylül’de kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Endüstriyel reklam ve dijital baskı sektörünün oyuncuları, SIGN İstanbul’da buluşuyor.

İFO Fuarcılık tarafından düzenlenen ve alanında Avrasya’nın en büyüğü olan SIGN İstanbul Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı 10-13 Eylül 2015’te Tüyap’ta gerçekleşecek 17. buluşmasına hazırlanıyor. Senelerdir endüstriyel reklam ve dijital baskı sektöründeki dünya liderlerinin tercihi olmaya devam eden SIGN İstanbul bu yıl da 35 ülkeden Efi, Epson, Fujifilm, HP, Konica Minolta, Mimaki, Mutoh, OKI, Ricoh, Roland, Sharp, SwissQ, Xerox, Zünd gibi dev markaların da aralarında olduğu 400 firmaya ev sahipliği yapacak.

Bu yıl ilk kez 3D Printshow özel bölümünün de yer alacağı SIGN İstanbul’da dijital baskı teknolojilerinden tekstil baskıya, reklam uygulama ekipmanlarından küçük ebat baskı ve dokümantasyon teknolojilerine,  transfer malzemelerinden baskı boyalarına, LED ve LED ekranlardan ürün teşhir standlarına, serigrafiden promosyon malzemelerine; çok geniş bir yelpazedeki teknoloji ve ürünler sergilenecek.

Fuarı başta endüstriyel reklam üreticileri olmak üzere dijital baskı merkezleri, mimarlar, matbaacılar ve tekstil sektöründen 21 bin profesyonelin ziyaret etmesi bekleniyor.

SIGN İstanbul 2015 ile ilgili detaylı bilgi ve online davetiye almak isteyenler, www.SIGNistanbul.com adresini ziyaret edebilirler.