Dijital baskının geleceği SIGN İstanbul’da sergilenecek
21 – 24 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Dijital baskının geleceği SIGN İstanbul’da sergilenecek

Türkiye ile birlikte 80 ülkeden 25.000 nitelikli alıcıyı, 300 katılımcı firmayla buluşturacak olan SIGN İstanbul, milyarlarca dolarlık dijital baskı endüstrisinin en yeni teknolojilerine de ev sahipliği yapacak. Tarsus Türkiye tarafından 8-11 Eylül 2022 tarihlerinde 23.’sü düzenlenecek fuarda, bilgisayar ortamında hazırlanan tasarımların istenilen türde ve ebatta, farklı materyaller üzerine basılabilmesine olanak tanıyan hızlı, pratik ve ekonomik dijital çözümler bir arada sergilenecek.

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte yatırım ve birim maliyeti düşen, buna karşılık hızı, kalitesi ve çeşitliliği artan dijital baskı sektörü, Tüyap Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nin 11, 12 ve 14. salonlarında 23.’sü düzenlenecek olan Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İstanbul 2022’de buluşacak. Fuarda, dijital baskının dünya markaları ile Türkiye’deki lider firmaları, başta geniş format makineler olmak üzere en yeni teknolojilerini baskı profesyonellerinin beğenisine sunacak.

Baskı teknolojilerindeki hızlı değişimin etkisiyle son yıllarda olduğu gibi bu seneki fuarda da dijital baskı sektörünün öne çıkacağını vurgulayan Tarsus Türkiye Genel Müdürü Zekeriya Aytemur, “On milyarlarca dolar büyüklüğe ulaşan dünya dijital baskı pazarı her geçen gün, daha hızlı, daha kaliteli, daha ekonomik ve çevreye duyarlı yeniliklerle tanışıyor. Pek çok firma, yeni makinelerinin dünya lansmanlarını SIGN İstanbul’da gerçekleştirecek. Sektör profesyonellerini, Eylül ayında yine yeniliklerle dolu, çok hareketli bir fuar bekliyor” dedi.

Dijital baskı makine, malzeme ve ekipmanlarının sergileneceği SIGN İstanbul 2022’de en yeni tekstil baskı teknolojileri, transfer baskı ve serigrafi makineleri, lazer makineleri, CNC Router & Frezeler, reklam malzemeleri, boyalar, LED sistemleri, endüstriyel reklam ürünleri, 3 boyutlu baskı sistemleri ile görsel iletişim ve sergileme ürünleri de ziyaretçilerle buluşacak.  Fuar ayrıca Türkiye Promosyon Sektörü’ne de 11. salondaki PROMOGIFT İstanbul özel bölümünde ev sahipliği yapacak.

SIGN İSTANBUL 2022 | #SIGNİSTANBUL | #LeaveYourSIGN