Endüstriyel Baskı Türkiye’de ilk kez bir zirveye konu oluyor.
17-20 EYLÜL 2020, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Endüstriyel Baskı Türkiye’de ilk kez bir zirveye konu oluyor.

Mobilyadan beyaz eşyaya, otomotivden seramiğe birçok sektörde üretim proseslerinden biri olan Endüstriyel Baskı, İFO Fuarcılık tarafından düzenlenen Industrial Print Summit 2015’te masaya yatırılıyor. 6-7 Mayıs 2015 tarihlerinde WoW Convention Center’da gerçekleşecek zirvede Avrupa’da alanında söz sahibi konuşmacılardan Kişiye Özel ve Ekonomik Üretim, Çevresel Koşulların Altında Mürekkeplerin Performansı, Dijital Baskı Analog Baskıya Karşı, Endüstriyel Üretimde 3D Baskı gibi konular hakkında son bilgiler sunulurken sektörlere özel uygulama örnekleri de aktarılacak. Sponsor firmalarına ve sektörün lider teknoloji üreticilerine çözüm sunumları ve İkili Görüşme Alanları ile network imkanı sağlanmış olacak.

Seramikten mobilyaya, endüstriyel malzemeden mutfağa, imalat sanayinde faaliyet gösteren firmaların karar vericilerinin bir araya geleceği, yurtiçi ve yurtdışından sektör profesyoneli konuşmacıların moderatörlüğünde gerçekleştirilecek zirvede, panel ve oturumlarda endüstriyel baskı konusu tüm yönleriyle ele alınmış olacak.
Zirvedeki yerinizi almak için Proje Müdürü İpek Saltık ile ipe@ifo.com.tr e-posta adresinden veya 0212 275 75 79 numaralı telefondan irtibata geçebilirsiniz.