21 – 24 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Endüstriyel reklam ve dijital baskının adresi SIGN İstanbul 2017 için geri sayım başladı!

Avrasya bölgesindeki endüstriyel reklam ve dijital baskı teknolojilerinin uluslararası buluşma adresi SIGN İstanbul, İFO Fuarcılık tarafından 4 – 8 Ekim 2017 tarihleri arasında Tüyap’ta 19. kez düzenlenecek.Her çeşit zemin üzerine uygulanabilen hızlı ve pratik baskı çözümü olarak öne çıkan dijital baskıya dair tüm makine, ekipman, malzeme ve teknolojilerinin yanı sıra tekstil baskı, sign teknolojisi, görsel iletişim, LED & LED ekran ile 3D Baskı teknolojilerinin de son örnekleri, fuarda bir arada sergilenecek.

Özellikle son yıllarda dijital baskı konusunda üretim merkezi haline gelen Türkiye, bu alandaki tüm yenilikleri çatısı altında sunan Avrasya’nın lider fuarı SIGN İstanbul’a da 19 yıldır ev sahipliği yapıyor. İFO Fuarcılık tarafından Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleştirilen organizasyonda bu yıl da endüstriyel reklam ürünlerinin yanısıra, dijital teknolojilerdeki son yenilikler ziyaretçilerle buluşacak. SIGN İstanbul 2017’de dijital baskı makinelerinden Ink-Jet baskıya, lazerden laminasyona, termal transferden dijital fotoğrafik baskıya, görüntü ve resim tarayıcılardan CAD/CAM yazılımlarına ve elektrostatik baskı makinelerine kadar tüm çözümler ile, bunlara dair malzemeler yer alacak. Aynı zamanda reklam uygulama ekipmanlarından reklam tabelalarına, serigrafi teknolojilerinden 3D yazıcılara kadar endüstriyel reklam teknolojilerine dair her şey SIGN İstanbul’da olacak.

Yurt içi ve yurt dışından 400 farklı firma SIGN İstanbul 2017’de!

Türkiye’deki 450 fuar içinde, kendi sektöründe T.C. Ekonomi Bakanlığı’nın desteklediği tek organizasyon olan ve sunduğu çeşitlilik ile fark yaratan SIGN İstanbul 2017, dijital teknolojilerin yanı sıra endüstriyel reklama ilişkin pek çok yeniliğe de ev sahipliği yapacak. Fuar katılımcılarından Osram OS, Osram DS, Khatod, Wago gibi markaların Türkiye resmi distribütörü olan Sarnikon Metal ve Elektronik alüminyum soğutucu, reklam panoları, kanal harfleri, ışıklı panolar, cephe aydınlatmaları, dinamik arka plan aydınlatmaları, gergi tavan uygulamaları, gizli tavan ve ışık havuzu uygulamalarına yönelik çözümlerini SIGN İstanbul 2017 ziyaretçileriyle buluşturacak.

3D Printer/Yazıcı sarf malzemeleri ile filament imalatı yapan Onur Makine, fuarda kendi markası olan HEDEF 3D ürünlerini sergilerken, Ayka Lazer ise 2012 yılından beri katılımcısı olduğu SIGN İstanbul’daki standında kendisine ait markanın lazer kesim makineleri ile birlikte temsil ettiği uluslararası markaların ürünlerini sunacak.

4 Ekim 2017 Çarşamba günü başlayıp 8 Ekim Pazar gününe kadar sürecek SIGN İstanbul’da yerini almak isteyen firmalar, sınırlı metrekarelerde boş alanın kaldığı organizasyona katılım hakkında bilgi için www.signistanbul.com adresini ziyaret edebilirler. Fuarı ziyaret etmek isteyen sektör profesyonelleri ise aynı adres üzerinden online davetiyelerini edinebilirler.