31 EKİM – 03 KASIM 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Endüstriyel Reklamcılar, Eylül Ayında İstanbul'da Bir Araya Geliyor!

Endüstriyel reklam dünyası, Eylül ayında gerçekleşecek olan 21. Uluslararası SIGN İstanbul fuarında buluşuyor. Türkiye’nin lider firmaları ile bu alandaki küresel markaların en yeni tasarımlarını ve inovatif uygulamalarını bir arada sergileyeceği fuar, başta KOBİ’ler olmak üzere bankalardan sağlık kuruluşlarına, turizm tesislerinden perakende mağazalara, akaryakıt istasyonlarından otomobil bayilerine kadar tüm sektörlerin endüstriyel reklam ihtiyaçlarına yönelik çözümlere ev sahipliği yapacak.

Tarsus Türkiye tarafından Tüyap Beylikdüzü’nde 21.’si düzenlenecek SIGN İstanbul, tabelalar, kurumsal kimlik ürünleri, yönlendirme levhaları, vitrin uygulamaları, sunum standları, araç giydirme, cephe kaplama, duvar panoları, kutu harfler, kiosklar, POP, display sistemleri gibi tüm endüstriyel reklam çözümlerini çatısı altında buluşturuyor. Bu alanda Avrupa, Balkanlar, Kuzey Afrika, Orta Doğu ve Orta Asya’yı içine alan geniş bir coğrafyada milyarlarca dolarlık pazarın en önemli ihtisas fuarı olarak nitelendirilen SIGN İstanbul’a bu yıl 30 ülkeden 350 firma katılıyor. Çoğunluğu doğrudan alıcı konumundaki yurt içi ve yurt dışından 22 bin 500 profesyonelin ziyaret edeceği organizasyon süresince, 70 milyon dolarlık ticaretin gerçekleşmesi bekleniyor.

T.C. Ticaret Bakanlığı ve KOSGEB’in desteklediği SIGN İstanbul 2019’da endüstriyel reklamdaki yeniliklerin yanı sıra çok daha kaliteli, hızlı, pratik ve ekonomik baskı yapabilen dijital teknolojiler, tekstil baskı makineleri, transfer baskı ve serigrafi makineleri, Lazer, Led sistemleri, 3D baskı sistemleri ve promosyon ürünleri de sergileniyor olacak.