31 EKİM – 03 KASIM 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Endüstriyel Reklam’ın global buluşması ziyaretçi akınına uğradı

Pazar akşamına kadar ziyarete açık olan Sign İstanbul 2014, teknolojik yeniliklerin yanı sıra fuar alanına kurulan atölyede bilgiyi paraya çevirmenin yollarını da gösteriyor…

Tarsus Group bünyesindeki İFO Fuarcılık A.Ş. tarafından bu yıl 16.’sı gerçekleştirilen Sign İstanbul, yurt içi ve yurt dışından gelen profesyonel ziyaretçilerin akınına uğradı. Özellikle endüstriyel reklam üreticileri, dijital baskı merkezleri, mimarlar, matbaacılar ve tekstil sektörü temsilcilerinin yakından takip ettiği fuarda, başta Çin, İtalya, Kore, ABD ve Almanya olmak üzere 33 ülkeden 390 firma standlarıyla yer alıyor. Sign İstanbul’da özellikle geniş format dijital baskı makineleri, tekstil baskı uygulamaları, 3 boyutlu yazıcılar, araç giydirme uygulamaları ve LED teknolojiler büyük ilgi görüyor. TÜYAP Beylikdüzü’nün yeni 11-12 ve 14. salonlarında, toplam 25 bin metrekare kapalı alanda gerçekleştirilen fuar 14 Eylül Pazar akşamı sona eriyor.

“Sign Teknolojisi, Dijital Baskı Teknolojisi, Tekstil Baskı ve Serigrafi Teknolojisi ile Görsel iletişim” ana başlıkları altında endüstriyel reklama dair tüm yenilikler bir arada sergilendiği Sign İstanbul 2014, tüm hızıyla devam ediyor.  Dijital baskı ve endüstriyel reklam sektörlerindeki yeniliklerin uluslararası ölçekte tanıtım platformu halini alan Sign İstanbul 2014’te aralarında dünya markalarının da olduğu pek çok firma, standlarında son teknolojilerini sergiliyor.

Endüstriyel reklam uygulamaların püf noktaları canlı sunumlarla aktarılıyor…

Geçen yıl ilki gerçekleştirilen ve ziyaretçilerden gördüğü ilgi üzerine bu sene de tekrarlanan “Atölye Sign İstanbul”da fuar boyunca, bilgiyi paraya çevirmenin yolları uygulamalı olarak gösteriliyor. 11. Salon’da yer alan atölye’de “İstanbul Reklam”ın destekleriyle gerçekleştirilen etkinlikte, araç giydirme, Led uygulamalır, tabela üretimi, paslanmaz harf imalatı gibi endüstriyel reklam üretimindeki az bilinen püf noktalar, ziyaretçilere uygulamalı olarak sunuluyor.

Detaylı Bilgi ve Online Davetiye İçin: www.signistanbul.com