Fiberlast Fiber Lazer 4-8 Ekim tarihinde SIGN İstanbul’da Ziyaretçileriyle Buluşacak
17-20 EYLÜL 2020, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Fiberlast Fiber Lazer 4-8 Ekim tarihinde SIGN İstanbul’da Ziyaretçileriyle Buluşacak

ODTÜ Teknokent’te yüksek teknoloji fiber lazer alanında Ar-Ge faaliyetleri yapan, Tübitak, Kosgeb ve Santez destekli projeler yürüten ve teknolojik bilgi birikimi ve altyapı oluşturan Fiberlast 4-8 Ekim tarihleri arasında SİGN İstanbul’da ürünlerini sergileyecek. Geliştirdiği fiber lazer sistemiyle birlikte markası FLAST-NanoMARK Energy Serisi Fiber Lazer Markalama Sistemi’ni sergileyecek olan Fiberlast SİGN İstanbul 14. Salon K-11’de ziyaretçileriyle buluşacak.

FiberLAST, ODTÜ Teknokent’te yerleşik olup yeni ve yüksek teknoloji fiber lazer alanında Ar-Ge faaliyetleri yapmak, bu konuda teknolojik bilgi birikimi ve altyapı oluşturmak, nitelikli eleman yetişmesini sağlamak, özgün tasarımlar yaparak uluslararası pazarda rekabet edebilecek ürünler üretmek ve yüksek teknolojinin geliştirilmesi yoluyla ithal ikamesini sağlamak amacıyla 2007 yılında kurulmuş olan yüksek teknoloji bir ARGE kuruluşudur.

Mevcutta 20W’dan 100W’a kadar değişen güç seçeneklerinde fiber lazer markalama sistemlerinin üretim ve satışını yapmakla birlikte, müşteri talep ve istekleri doğrultusunda fiber lazerin farklı rejimleri olan ultra hızlı fiber lazerler ile ilgili sistemler de üretmektedir.