Fuara üç ay kala, SIGN İstanbul Liderliğini ilan etti!...
17-20 EYLÜL 2020, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Fuara üç ay kala, SIGN İstanbul Liderliğini ilan etti!...

15 yıldır “Avrupa dahil, alanında, her yıl düzenlenen en büyük uluslararası ticari etkinlik” ünvanını elinde bulunduran SIGN İstanbul, fuarın başlamasına üç ay kala, yurt içi ve yurt dışından 200 katılımcısı ile % 80 doluluk oranına ulaşarak,  
en son teknolojilerin sergilendiği ve yeni iş olanaklarının yaratıldığı tek fuar olma özelliğini koruyarak, 15. Yılında da liderliğini İlan etti.
Üç ayın sonunda, 400’ü aşkın firmanın fuarda yer alması bekleniyor.

Ürün ve hizmet çeşitliliğinin görsel showlar ile bütünleştiği bir fuar olarak, ilgi odağı olmaya devam eden Sign İstanbul yaklaşırken, ünlü markalar, yeni ürün ve teknolojilerinin lansmanını yapmak için, etkili stand tasarımları hazırlıklarına hızla devam ediyor.  

Yıllar içerisinde, sadece bir fuar değil, dijital baskı teknolojileri ve açık hava reklam endüstrisi karar vericilerinin bir araya geldiği bir iletişim platformu haline gelen Sign İstanbul, yeni trendlerin takip edilerek, yeni fikirlerin paylaşıldığı, yüz yüze görüşmeler ile işbirliği olanaklarının yaratıldığı ve geliştirildiği, global bir ticari etkinlik olmaya devam ediyor.

Sign İstanbul Fuarı’nın organizatörü, Londra merkezli, dünyanın en güçlü medya kuruşları arasında yer alan Tarsus Group iştiraki İstanbul Fuar Hizmetleri A.Ş. (İFO), yurtdışı tanıtımlarına da hızla devam ediyor.

İFO, İşbirliği ortakları European Digital Press Association (EDP), SGI Expo, Label Expo, SIGN Asia ve dünyanın önde gelen yayın kuruluşları ile beraber yürüttüğü tanıtım çalışmaları ile Avrupa, Balkanlar, BDT ülkeleri, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’dan birçok ziyaretçiye ev sahipliği yapacak. 

Ülkemizin bu alandaki başarılı firmaları ile global markaların teknoloji rekabetine ev sahipliği yapacak olan fuarda; Dijital baskı teknolojileri, LED ve LED ekranlar, Tekstil baskı ve serigrafi teknolojileri, CNC ve lazer router’lar, Display sistemleri, Baskı malzemeleri, Satış noktası çözümleri, Tabela malzemeleri, Bayrak ve Flamalar, Reklam uygulama malzemeleri, Reklam sektörüne yönelik yazılımlar ve daha fazlası sergileniyor.

28 Kasım – 01 Aralık 2013 tarihlerinde düzenlenecek fuar ile ilgili detaylı bilgi ve katılım için fuarın resmi web sitesi www.signistanbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz.