31 EKİM – 03 KASIM 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Her yeni fuardan güçlenerek çıkan SIGN İstanbul, sunduğu “çeşitlilik” ile de fark yaratıyor!

Alanında Avrasya’nın en büyüğü SIGN İstanbul, sektörünün en önemli fuar adresi olmayı sürdürüyor. İFO Fuarcılık tarafından 4-8 Ekim tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü’nde 19.’su düzenlenecek organizasyon, sadece Türkiye’den değil Avrasya’dan da markaların 2017 fuar takviminde yerini alıyor. Yurt içi ve yurt dışından pek çok prestijli yayının yakından takip ettiği SIGN İstanbul ile ilgili olarak, dijital baskı sektöründe global çapta bilinirliğe ve saygınlığa sahip Flaar Report, fuarın 2016 raporunu yayınladı. Raporda, SIGN İstanbul’un başarılı bir fuar olarak öne çıktığı vurgulanırken, sergilenen ürün ve teknoloji çeşitliliğine dikkat çekildi.

İFO Fuarcılık tarafından düzenlenen SIGN İstanbul’un, 19. buluşması için hazırlıklar ve firma katılımları aralıksız devam ediyor. Dijital Baskı, Tekstil Baskı, Sign Teknolojisi, Görsel İletişim, Led & Led Ekran, Endüstriyel Baskı, Promosyon ve 3D Baskı konusunda en son yeniliklerin bir arada sergileneceği organizasyon, 4-8 Ekim 2017 tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleştirilecek. 31 ülkeden 400 firmanın yer alacağı SIGN İstanbul 2017’yi yurt içi ve yurt dışından 22 bin 500 profesyonel takip edecek.

Flaar Report: “SIGN İstanbul, çeşitliliğiyle öne çıkıyor”

Dijital baskı alanında yüksek itibarlı ve global ölçekte bilinirliğe sahip, sektör firmalarının ürün ve hizmetleri için görüşlerini aldığı ve başında Dr. Nicholas Hellmut’un bulunduğu Flaar Report, Guatemala’dan Türkiye’ye dört gün süren seyahat sonunda ulaştığı SIGN İstanbul’da, en çok çeşit ve ürünü bir arada görme ve sektörü yakından değerlendirme imkanı buldu.

Fuarla birlikte dijital baskı sektörünü de inceleyen, hem organizasyonda hem de sektörde yer alan yenilikler hakkında bilgi veren, bu konuda detaylı araştırmalar ve ürün karşılaştırmaları yapan Flaar Report, hazırladığı SIGN İstanbul raporunu yayınladı. Raporda, fuarın başarılı bir organizasyon olarak öne çıktığı vurgulanırken, dijital baskı, ofis yazıcıları, 3 boyutlu yazıcılar ile bunlara dair püskürtme materyallerindeki çeşitliliğe de dikkat çekildi.

Endüstriyel reklam ve Led elektroniklerinin de standlarda yer aldığı belirtilen raporda, SIGN İstanbul’un sadece yazıcılarla sınırlı olmadığı, özellikle promosyon sektörünün bu yıl güçlü bir şekilde temsil edildiği anlatıldı. Flaar Report, ayrıca 3 boyutlu baskının çeşitli sektörlerdeki kullanımına yönelik çözümlerin de SIGN İstanbul’da sergilendiğine değinerek, bu gibi farklı alanlardan firmaların fuarda bulunduğunu ve bu çeşitliliğin, ziyaretçilerin yoğun ilgisini çektiğini belirtti.

Ev sahipliği yaptığı teknoloji şovunun yanı sıra, sunduğu ticari fırsatlarla da sektörün lokomotifi olma özelliğini devam ettiren SIGN İstanbul, 4 Ekim 2017 Çarşamba günü başlayıp 8 Ekim Pazar gününe kadar sürecek. 19. büyük buluşmada yer almak isteyenler, organizasyona katılım hakkında detaylı bilgi almak için www.signistanbul.com adresini ziyaret edebilirler.