Konica Minolta Türkiye SIGN İstanbul Fuarında ziyaretçileriyle buluşacak
17-20 EYLÜL 2020, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Konica Minolta Türkiye SIGN İstanbul Fuarında ziyaretçileriyle buluşacak

Konica Minolta Türkiye 29 Eylül – 02 Ekim tarihleri arasında TÜYAP’ta düzenlenecek SIGN İstanbul 2016 Fuarı'na katılıyor. Firma standında son teknoloji ürün ve hizmetlerini sergileyecek.

12. Salon D-22 No’lu standında uzman ekibi ile yer alacak Konica Minolta Türkiye, fuar süresince her bir baskı profesyonelini ayrı ayrı dinleyerek ihtiyaçlarına uygun çözümleri sunacak.

Geçtiğimiz sene SIGN İstanbul fuarına ilk kez katılmış olduklarını belirten Konica Minolta Türkiye Başkanı Toshiyuki Yamada, fuarın profesyonel bir biçimde organize edilmiş olması ve gelen ziyaretçi profilinin yüksek olması gibi nedenlerle bu sene de katılım kararı verdiklerini ifade etti. Yamada sözlerine şöyle devam etti: “Türkiye’deki baskı profesyonellerinin çözüm ortağı olmak için sürekli olarak yeni projeler geliştiriyoruz. Ekip olarak müşterilerimize, bir yandan dijital baskıda Konica Minolta teknolojisi ile nasıl öne çıkabileceklerini anlatırken, bir yandan da ürünlerimizin işletmelerine sağlayacağı ticari avantajları anlatacağız. Ayrıca dijital baskı teknolojilerinin, sektörde halen büyük önem taşıyan geleneksel baskı teknolojilerine entegrasyonu konusunda da baskı profesyonellerine bilgi vereceğiz. Sadece ürünlerimizin teknolojisi ile değil aynı zamanda sunduğumuz çözüm önerilerimizle de müşterilerimizin her zaman yanındayız” şeklinde konuştu.