Türkiye'nin İlk Hibrit Fuarı - SIGN İstanbul
17-20 EYLÜL 2020, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

ENDÜSTRİYEL REKLAM VE DİJİTAL BASKI TEKNOLOJİLERİ SEKTÖRÜNÜN İLK HİBRİT FUARI

Fuar sırasında, satın almacıların ve katılımcı firmaların hem online hem de katılımcı firma standında yüz yüze toplantı düzenlemesini sağlayacak olan SIGN İstanbul, sektörünün ilk hibrit fuarı olacak!

Geçtiğimiz yıl ziyaretçi sayısında rekor kıran ve hem yerli hem de yabancı nitelikli satın almacılarıyla katılımcılarının ticaret hacmine büyük değer katan SIGN İstanbul, 2020'de yeni ticaret programlarıyla yeniliklere devam ediyor.

SIGN İstanbul katılımcıları ve satın almacıları için özel bir hizmet olan yeni Online B2B Programı, katılımcı firmaların ve satın almacıların fuardan önce çevrimiçi etkileşim kurmalarını ve fuar süresince düzenlenmek üzere toplantı istekleri göndermelerini sağlayacak.

SIGN İstanbul katılımcısı ya da kayıtlı ziyaretçisi iseniz size gönderilen kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaparak platformu kullanabilirsiniz.

GİRİŞ YAPIN

Online B2B

YENİ ONLINE B2B PROGRAMI KEŞFEDİN

Online B2B

KATILIMCI VE ZİYARERTÇİLER İÇİN MAKSİMUM TİCARET FIRSATI

Online B2B

FUAR ÖNCESİNDE VE FUAR ESNASINDA ONLINE ETKİLEŞİM

Online B2B

FUAR ESNASINDA ONLINE YA DA KATILIMCI FİRMA STANDINDA YÜZ YÜZE TOPLANTILAR

KATILIMCILAR NASIL YARARLANABİLİR?

Yeni Online B2B Programı, katılımcıların ürünlerini sergilemelerine, fuardan önce satın almacılarla etkileşime geçmelerine ve fuar sırasında önceden planlanmış online ya da yüz yüze toplantılar düzenlemelerine olanak tanıyacak.

Şimdi katılımcı olun, SIGN İstanbul satın almacı portföyüne erişerek eşsiz ticaret fırsatları yakalayın!

KATILIMCI OLUN

ZİYARETÇİLER NASIL YARARLANABİLİR?

Yeni Online B2B Programı ile SIGN İstanbul satın almacıları, online olarak katılımcı firma profillerini inceleyerek en yeni ürünleri görebilecek, şirket temsilcileriyle etkileşime geçerek katılımcı firmalara toplantı talepleri gönderebilecekler.

SIGN İstanbul Online B2B Programı ile yeni ürünler keşfedin, tüm firmalar ile hızlıca iletişime geçin!

ZİYARETÇİ OLUN