21 – 24 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Promosyon sektörü de SIGN İstanbul 2016’da yerini aldı!

“Alanında, Avrasya’nın her yıl düzenlenen en büyük ticari organizasyonu” olan SIGN İstanbul 2016, 29 Eylül’de kapılarını açıyor. İFO Fuarcılık tarafından 18.’si düzenlenen SIGN İstanbul’un öne çıkan sektörleri arasında bu yıl promosyoncular da yer alıyor. Satınalma kalemleri içinde promosyon malzemeleri olan tüm firma temsilcileri, ajandadan kartvizitliğe, anahtarlıktan usb belleğe, tekstil ürünlerinden çantalara kadar yüzlerce farklı alternatifi Tüyap Beylikdüzü’ndeki fuarda bulabilirken, promosyon ürünleri üzerine uygulanan farklı baskı türlerini de yerinde görme fırsatı yakalayacak.

Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İstanbul, aralarında promosyon malzemeleri üreten firmaların da olduğu 32 ülkeden 450 katılımcı ile yurt içi ve yurt dışından toplamda 21 bin 500 sektör profesyoneline ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Dört gün boyunca devam eden bu büyük buluşmada, endüstriyel reklam ve dijital baskıya dair tüm yeniliklerin yanı sıra, en etkin pazarlama ve tanıtım araçlarından birisi olan promosyon ürünleri de yer alıyor. SIGN İstanbul 2016’ya katılan promosyon firmaları, farklı alanlara yönelik örnek uygulamaları ve dikkat çekici yeni ürün koleksiyonlarını stantlarında sergileyecek.

SIGN İstanbul, promosyon sektörüne, yeni fırsatların kapısını açıyor!

Firmaların, müşterilerinden tedarikçilerine kadar iletişim halinde olduğu tüm kitlelere kendilerini hatırlatmak ve tanıtmak amacıyla sıklıkla kullandıkları promosyon ürünlerine dair tüm yeniliklere de ev sahipliği yapan SIGN İstanbul 2016, özellikle baskı teknolojileri alanında dünya markası katılımcılardan oluşan geniş portföyü sayesinde, promosyon sektörünün üreticilerine, yeni işbirliği ve pazar fırsatları da sunacak.

29 Eylül - 2 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek SIGN İstanbul 2016 hakkında detaylı bilgi almak isteyenler www.signistanbul.com adresini ziyaret edebilirler.