31 EKİM – 03 KASIM 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Sektör firmaları, yeni müşterilere ulaşmak için SIGN İstanbul’u tercih ediyor!

“Avrasya’nın alanında her yıl gerçekleştirilen en büyük organizasyonu” olan SIGN İstanbul, 29 Eylül – 2 Ekim tarihleri arasında 18. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. Aralarında dünya markalarının da olduğu yurt içi ve yurt dışından sektör firmaları, büyük önem verdikleri buluşma için şimdiden yerlerini onayladı. Bu yıl 32 ülkeden 450 firmanın katılımı hedeflenen SIGN İstanbul 2016’da, yerli üretim ürünlerini sektörle buluşturacak olan Micron America, bu fuarı Avrupa standartlarında bir organizasyon olarak nitelendirirken, BRK Makine ise yeni müşterilere ulaşmadaki en önemli adreslerden birisi olarak SIGN İstanbul’u gösteriyor.

Tüyap Beylikdüzü’nde 30 bin metrekarelik alanda gerçekleştirilecek olan SIGN İstanbul 2016’nın hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. En yeni teknoloji ve ürünlerini sektörle buluşturmak, yeni pazarlara açılmak ve müşteri portföyünü büyütmek isteyen firmaların birçoğu, şimdiden fuardaki yerini aldı.

SIGN İstanbul 2016 katılımcılarından Micron America Tekstil, “Avrupa standartlarına uygun bir organizasyon” olarak nitelendirdikleri fuarda MICRON markalı ürün ve makinelerini ziyaretçileriyle buluşturacak. 2009 yılından itibaren CNC kesici takımların imalatını yapan BRK Makine ise yeni müşterilere ulaşmada en önemli adreslerin başında gördüğü SIGN İstanbul 2016’da karbür (elmas) freze özelliğine sahip BRK CNC ve Hufscmied markalı ürünlerini sergilemeye hazırlanıyor.

“SIGN İstanbul, farklı sektör profesyonellerini buluşturan önemli bir fuar”

Farklı sektörlerden birçok profesyoneli buluşturmasının yanında Türkiye’nin sektörel gelişimi için de son derece önemli bir fuar olarak değerlendirdikleri SIGN İstanbul’da tekstil boya ve makinalarına ilişkin yeniliklerini sunacak olan Tecpro, fuar süresince distribütörlüğünü yaptığı Wasatch’ın ürün ve hizmetleri ile Epson’un süblimasyon tekstil yazıcılarını da sergileyecek. Yeni pazarlara açılma yolunda bir fırsat olarak SIGN İstanbul 2016’yı tercih eden ve lazer teknolojileri konusunda sektörün yerli üreticilerinden olan Robart Makine ise standında, lazer kesim ve markalama makinalarına yer verecek.

29 Eylül - 2 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek SIGN İstanbul 2016 hakkında detaylı bilgi almak isteyenler www.signistanbul.com adresini ziyaret edebilirler.