31 EKİM – 03 KASIM 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

SEKTÖR, YENİ FIRSATLAR İÇİN SIGN İSTANBUL 2018’E ODAKLANDI!

Dijital Baskı, Tekstil Baskı, Sign Teknolojisi, Görsel İletişim, Led & Led Ekran, Endüstriyel Baskı ve 3D Baskı sektörlerinde faaliyet gösteren firmaların yanı sıra bu alanlarla ilgili ürün, makine, malzeme, ekipman ve teknoloji ihtiyacı bulunan satınalma profesyonelleri ile sektörel yatırımcılar, 20-23 Eylül 2018 tarihlerinde 20.’si düzenlenecek olan Uluslararası SIGN İstanbul’a odaklandı.

Bir taraftan fuarın doluluk oranının, diğer yandan online ziyaretçi kayıtlarının her geçen gün tüm hızıyla arttığını, yurt içi ve yurt dışı tanıtım&pazarlama çalışmalarının da aralıksız devam ettiğini vurgulayan İFO Fuarcılık Genel Müdür Yardımcısı Seda Bozkurt, “Gözlemlediğimiz kadarıyla, çeşitli nedenlerle ertelenen sektörel yatırımlar 2017 ortalarında gerçekleşmeye başladı ve bu yıl daha da hareketlenecek. Endüstriyel reklam ve dijital baskı sektörü büyümesini sürdürüyor. Bununla birlikte hemen hemen her görüştüğümüz firmanın fuarda sergilemeyi planladığı yeni bir ürünü var. Sektör daha kaliteli, daha hızlı, daha verimli, daha kullanıcı dostu ve çok amaçlı çözümlere yöneliyor ve tüm bu özellikler satın alma kararlarını hızlandırıyor. Bu yüzden sektör profesyonelleri, pek çok yeni teknolojiyi, alanında Avrasya’nın en büyüğü SIGN İstanbul’da ilk kez görecek. Dolayısıyla SIGN İstanbul, yine yeni işbirliği anlaşmaları ve pazar fırsatlarının en önemli adresi olacak. Ayrıca Türkiye’nin 2019 seçimleri için takvim işlemeye başladı. Seçim dönemlerinde iş yoğunluğu artan özellikle baskı sektörü açısından SIGN İstanbul’un Eylül buluşması daha da önem kazandı” dedi.

Tarsus Group bünyesindeki İFO Fuarcılık tarafından düzenlenen Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İstanbul, geride kalan 19 buluşmada olduğu gibi bu yıl da sergilenen ürün çeşitliliği, sunduğu yeni yatırım olanakları ve dört gün boyunca katılımcı firmaları için yarattığı pazar fırsatlarıyla, sektörünün lokomotifi olmayı sürdürecek.

Reklam veren firmalar, reklam ajansları, endüstriyel reklam üreticileri, dijital baskı merkezleri, matbaacılar, tekstil üreticileri, baskı makine ve malzeme tedarikçileri, mimarlar, mühendisler, perakende malzeme satıcıları, promosyoncular ve akademisyenler, Avrasya’nın alanındaki en büyük fuarında dijital baskı teknolojilerinden tekstil baskıya, LED ve LED ekranlardan ürün teşhir standlarına, promosyon ürünlerinden endüstriyel baskı ve 3 boyutlu baskıya kadar yüzlerce ürün ve teknolojiyi bir arada görecek.

Uluslararası SIGN İstanbul 2018’e katılım, online davetiye ve fuar hakkında detaylı bilgi için www.signistanbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz.