31 EKİM – 03 KASIM 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

SEKTÖREL FIRSATLARIN KAPISI EYLÜL’DE 20. KEZ AÇILIYOR!

SEKTÖREL FIRSATLARIN KAPISI EYLÜL’DE 20. KEZ AÇILIYOR!

“Alanında Avrasya’nın en büyüğü” olan Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İstanbul 2018, katılımcı ve ziyaretçileri için yeni fırsatların kapısını açacak. Tarsus Group bünyesindeki İFO Fuarcılık tarafından, 20-23 Eylül tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleştirilecek fuarda “Sign Teknolojisi”, “Dijital Teknoloji”, “Serigrafi Teknolojisi”, “Görsel İletişim”, “Endüstriyel Baskı” ve “3D Baskı Teknolojisi” ana başlıkları altında en son ürün, malzeme, makine ve ekipmanlar sergilenecek. 31 ülkeden 410 firmayı ağırlamaya hazırlanan SIGN İstanbul 2018, geride kalan 19 buluşmada olduğu gibi dünyanın dört bir yanından binlerce profesyoneli Avrasya’nın merkezinde buluşturacak.

Dünya genelinde 15 farklı ülkede 130’un üzerinde fuar ve konferans etkinliği gerçekleştiren Tarsus Group’un küresel gücü ve İFO Fuarcılık’ın sektörel birikimi ile 20. buluşmaya hazırlanan SIGN İstanbul; katılımcı ve ziyaretçilerine yeni ticari anlaşmalar, makine ve malzeme satışı, farklı pazarlara açılma avantajı, işbirliği olanakları, pazar ve rakip analizi, yeni teknoloji paylaşımı gibi pek çok fırsatı bir arada sunacak.

Sektöre dair ne varsa hepsi SIGN İstanbul’da!

SIGN İstanbul 2018, başta tekstil üreticileri, reklam ajansları, KOBİ ve reklamveren firma temsilcileri, endüstriyel reklam üreticileri, dijital baskı merkezleri, makine ve malzeme üreticileri ile ithalatçıları, perakende malzeme satıcıları, matbaacılar, promosyoncular, kopyalama merkezleri, mimarlar, mühendisler ve akademisyenler olmak üzere ağırlıklı olarak karar verici pozisyonundaki profesyonelleri ve yatırımcıları ağırlayacak. Sunduğu çeşitlilikle fark yaratan ve sektöründe yalnızca Türkiye’de değil Avrasya bölgesinde yılın en önemli fuar organizasyonu olarak gösterilen SIGN İstanbul’da; dijital baskı teknolojilerinden tekstil baskıya, reklam uygulama ekipmanlarından küçük ebat baskı ve dokümantasyon teknolojilerine, transfer malzemelerinden baskı boyalarına, LED ve LED ekranlardan ürün teşhir standlarına ve serigrafiye, promosyon ürünlerinden endüstriyel baskı ve 3 boyutlu baskıya kadar tüm sektörel yenilikler bir arada sergilenecek.

SIGN İstanbul 2018’e katılım ve fuar hakkında detaylı bilgi için www.signistanbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz.