31 EKİM – 03 KASIM 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Sektörün heyecanla beklediği kıtalararası buluşma başlıyor!

İFO Fuarcılık tarafından düzenlenen 19. Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İstanbul, 4 – 8 Ekim’de Tüyap Beylikdüzü’nde…

Avrasya bölgesindeki endüstriyel reklam ve dijital baskı teknolojilerinin uluslararası buluşma adresi SIGN İstanbul, 4 Ekim 2017 Çarşamba günü 19. kez kapılarını açıyor. 31 ülkeden yaklaşık 400 firmanın Dijital Baskı, Tekstil Baskı, Sign Teknolojisi, Görsel İletişim, Led & Led Ekran, Endüstriyel Baskı, Promosyon ve 3D Baskı başlıkları altında en yeni ürün, teknoloji, malzeme, makine ve ekipmanlarını sergilediği SIGN İstanbul 2017, yurt içinden ve yurt dışından binlerce profesyoneli ağırlıyor. Sahip olduğu ürün çeşitliliğiyle bu alandaki en önemli ticari organizasyonlardan birisi olarak kabul edilen SIGN İstanbul, Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleştiriliyor.

Bu yıl 19.’su düzenlenen Uluslararası SIGN İstanbul; dijital baskı teknolojilerinden tekstil baskıya, reklam uygulama ekipmanlarından küçük ebat baskı ve dokümantasyon teknolojilerine,  transfer malzemelerinden baskı boyalarına, LED ve LED ekranlardan ürün teşhir standlarına ve serigrafiye, promosyon ürünlerinden endüstriyel baskı ve 3 boyutlu baskıya kadar çok geniş bir yelpazedeki teknoloji ve ürünlere ev sahipliği yapıyor.

Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı’nın geleceğine yön verenler, sektörün karar vericileri ile SIGN İstanbul 2017’de buluşuyor!

Sektöre yön veren katılımcı firmaları, dünyanın dört bir tarafından gelen ziyaretçileriyle buluşturan SIGN İstanbul 2017, başta tekstil üreticileri, reklam ajansları, KOBİ ve reklamveren firma temsilcileri, endüstriyel reklam üreticileri, dijital baskı merkezleri, makine ve malzeme üreticileri ile ithalatçıları, perakende malzeme satıcıları, matbaacılar, promosyoncular, kopyalama merkezleri, mimarlar, mühendisler ve akademisyenler olmak üzere ağırlıklı olarak karar verici pozisyonundaki profesyonelleri ve yatırımcıları ağırlıyor.

Alanının en renkli fuarı SIGN İstanbul 2017!

Bir ticari organizasyon olmasının da ötesinde, sektörün ulusal ve uluslararası gelişiminde lokomotif rol üstlenen SIGN İstanbul’un 2017 buluşmasında pek çok yenilik görücüye çıkarken, fuar boyunca bir dizi renkli etkinlik ve sunum da gerçekleştiriliyor. Endüstriyel reklam uygulamaları ve 3D baskı teknolojilerindeki yenilikler ile endüstriyel reklam sektörünün güncel konularının başında gelen iş sağlığı ve güvenliğine ilişkin zengin içerikli konferans programı, yeni nesil baskı teknolojilerinin sergilendiği 3D Printshow özel bölümü, katılımcı firmaların sunumları ve workshop etkinlikleri fuar süresince ziyaretçileri bekliyor.

Endüstriyel reklam ve dijital baskı sektöründe yılların birikimiyle, Balkanlar’dan, BDT ülkelerine, Kuzey Afrika’dan Ortadoğu’ya bu coğrafyadaki tüm sektör profesyonellerine ulaşan SIGN İstanbul hakkında detaylı bilgi ve online davetiye için www.signistanbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz.