21 – 24 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Sektörün uluslararası buluşma adresi SIGN İstanbul, ziyaretçi rekorunu yeniledi!

İFO Fuarcılık tarafından, T.C. Ekonomi Bakanlığı destekleriyle 4-8 Ekim tarihlerinde düzenlenen Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İstanbul, 24 ülkeden yaklaşık 400 firmayı, yurt içi ve yurt dışından 21.881 profesyonel ile buluşturdu. Sahip olduğu ürün çeşitliliğiyle, bu alanda bölgesinin en önemli ticari organizasyonu olarak kabul edilen SIGN İstanbul, 2017’de ziyaretçi rekorunu tazelerken, fuarı takip etmek üzere yurt dışından gelenlerin oranı ise yüzde 13’e yükseldi. Gelecek yıl 20. yaşını kutlayacak olan fuar, 20-23 Eylül tarihlerinde sektörüne ev sahipliği yapacak.

Tüyap Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nin 11-12 ve 14 numaralı salonlarında yaklaşık 30 bin metrekare kapalı alanda düzenlenen SIGN İstanbul 2017, başarılı bir organizasyonu daha geride bırakırken, beş gün boyunca sektörünün ilgi odağı oldu. Teknoloji şovunun yanı sıra önemli bir ticari hareketliliğin de gerçekleştiği fuarın, çoğunluğu satın alma kararı veren pozisyondaki profesyonel ziyaretçileri, milyonlarca liralık makine alımına ve yeni işbirliği anlaşmasına imza attı.

Bir taraftan Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı sektörlerine yeni iş ve işbirliği fırsatları kazandıran, diğer yandan ziyaretçilerinin kendi alanlarıyla ilgili tüm gelişmeleri ve yenilikleri yerinde takip edebilmelerine zemin hazırlayan SIGN İstanbul, sadece bir fuar değil, aynı zamanda sektörel büyümenin lokomotiflerinden birisi de olduğunu, 2017 buluşmasında yeniden ortaya koydu.

Endüstriyel Reklam ve baskının geleceği, SIGN İstanbul 2017’de sergilendi…

Dijitalleşen dünyada “baskı” alanına dair en son yeniliklerin sergilendiği SIGN İstanbul 2017’de, ziyaretçiler, geniş ebat baskı makinelerinden tekstil baskıya, araç giydirmeden LED teknolojilerine, yeni nesil 3 boyutlu yazıcılardan 3D hologram reklam uygulamalarına kadar sektörün geleceğini şekillendiren yenilikleri bugünden bir arada görme fırsatı buldu.

Kendi sektöründe, T.C. Ekonomi Bakanlığı’nın desteklediği tek uluslararası fuar olan ve gelecek yıl 20. buluşmaya ev sahipliği yapacak SIGN İstanbul hakkında detaylı bilgi için www.signistanbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz.