31 EKİM – 03 KASIM 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Sektörün Uluslararası Fırsatlar Fuarı SIGN İstanbul 4-8 Ekim’de!

Türkiye’deki 450 fuar içinde, kendi sektöründe T.C. Ekonomi Bakanlığı’nın desteklediği tek organizasyon olan Uluslararası SIGN İstanbul, bu yıl 4-8 Ekim tarihlerinde düzenleniyor. İFO Fuarcılık tarafından Tüyap Beylikdüzü’nde 19.’su gerçekleştirilecek fuar, katılımcılarına, çok sayıda fırsatı bir arada sunuyor. Yurtiçinden ve yurtdışından dijital baskı merkezleri, endüstriyel reklam üreticileri, reklam ajansları, tekstil üreticileri ve mimar & mühendislerden oluşan 22bin 500 profesyoneli ağırlamaya hazırlanan SIGN İstanbul 2017 katılımcılarının verimli işbirlikleri kurabilecekleri, Avrasya bölgesinin yeni pazarlarına açılabilecekleri sektörün en büyük ticari platformu olmaya devam ediyor.

Alanında Avrasya’nın en büyüğü olan Uluslararası SIGN İstanbul Ekim ayındaki 2017 buluşmasında 31 ülkeden 400 firmayı ağırlamaya hazırlanıyor. Fuarda; dijital baskı makine ve malzemeleri, endüstriyel baskı makineleri, tekstile dijital baskı makinesi ve malzemeleri, CNC makineleri, plotterlar, reklam malzemeleri, dokümantasyon teknolojileri ve LED ekranlar gibi geniş bir yelpazede ürün ve hizmetler görücüye çıkıyor. Ayrıca promosyon firmalarının da en yeni ürünlerini sergilediği organizasyon, geçen yıllarda olduğu gibi yine 3D Printshow İstanbul özel bölümüne ev sahipliği yapıyor. SIGN İstanbul 2017’nin sahip olduğu bu çeşitlilik, hem yurt içinden hem de yurt dışından gelen ve çoğunluğu satın alma kararını veren profesyonel ziyaretçileri doğrudan fuara çekiyor. Bu sayede düzenlenen her SIGN İstanbul’da organizasyon süresince milyonlarca liralık makine ticareti ve yeni işbirliği anlaşmaları gerçekleşiyor.

“ SIGN İstanbul Sektörün gelişimine katkı sağlamaya devam ediyor”

Barındırdığı zengin ürün grubu çeşitliliğiyle SIGN İstanbul’un, Türkiye’de sektörel gelişim açısından çok önemli bir yeri olduğunu vurgulayan Tecpro, standında Epson, Wasatch, Papertec markalı ürünlerini ziyaretçileriyle buluşturacak. Firma ayrıca, süblimasyon transfer’in sadece kumaş üzerine değil aynı zamanda cam, metal, taş ve ahşap ürünleri gibi birçok alana da hitap ettiğini gösteren uygulamaları SIGN İstanbul 2017’de sergileyecek.

4-8 Ekim tarihlerinde SIGN İstanbul’da ziyaretçileriyle buluşacak bir başka firma ise CNC kesici takımların imalatını ve satışını yapan BRK Makine olacak. Fuarda, dünyanın her yerinden yerli ve yabancı müşterilerle görüşüp, yeni müşteriler edinmeyi ve ürünlerini tanıtmayı hedefleyen firma, SIGN İstanbul 2017 süresince kendi markası olan komple karbür cnc frezelerini tanıtacak.

4 Ekim 2017 Çarşamba günü başlayıp 8 Ekim Pazar gününe kadar sürecek 19. büyük buluşmada yer almak isteyen firmalar, organizasyona katılım hakkında detaylı bilgi için www.signistanbul.com adresini ziyaret edebilirler.