SIGN İstanbul, 15. Buluşmaya Hazır
17-20 EYLÜL 2020, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

SIGN İstanbul, 15. Buluşmaya Hazır

Türkiye 2014 yerel seçimlerine hazırlanırken, ulusal ve uluslararası endüstriyel reklam üreticileri de 28 Kasım – 1 Aralık tarihlerindeki “ürün ve makine seçimlerine” hazırlanıyor…

İngiltere merkezli Tarsus Group iştiraki olan İstanbul Fuar Hizmetleri A.Ş.’nin (İFO) düzenlediği Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı Sign İstanbul, 15. buluşmaya hazır. Tamamen dolan fuar, bu sene 30 ülkeden 430 katılımcı firmaya ev sahipliği yapıyor. “Avrupa dahil, alanında her yıl düzenlenen en büyük uluslararası ticari etkinlik” ünvanını 15 yıldır elinde bulunduran ve Türkiye’nin global fuar markalarından birisi olan SIGN İstanbul’da Reklam sektörüne yönelik; Dijital baskı teknolojileri, Tekstil baskı ve serigrafi teknolojileri, LED ürünler, İç ve dış mekan LED ekranlar, CNC ve lazer router’lar, Display sistemleri, Baskı malzemeleri, Satış noktası çözümleri, Tabela malzemeleri, Bayrak ve Flamalar, Reklam uygulama malzemeleri, yazılımlar ve endüstriyel reklamla ilgili tüm yenilikler bir arada sergileniyor. TÜYAP Beylikdüzü’nde gerçekleştirilecek SIGN İstanbul, 2014 yerel seçimleri öncesi reklam alanındaki son fuar organizasyonu olarak öne çıkarken, “Ziyaretçi Meclisi” ve “Reklam Atölyesi” gibi yeniliklere de ev sahipliği yapıyor.

Endüstriyel reklam konusundaki ürün ve hizmet çeşitliliğinin görsel show’larla sunulduğu en renkli fuar organizasyonu Sign İstanbul, 28 Kasım’da 15. Kez kapılarını açıyor. Reklam ajansı yetkilileri, reklam veren firma temsilcileri, kurumsal kimlik oluşturmak isteyen KOBİ’lerin yöneticileri, mimar ve mühendisler, dijital baskı merkezleri, perakende malzeme üreticileri, makine ve malzeme ihtalatçıları, endüstriyel reklam üreticileri ile akademisyen ve öğrenciler, reklama dair son yenilikleri SIGN İstanbul’da bir arada görme fırsatı bulacak.

Sektörün “EN”leri ve “İLK”leri SIGN İstanbul 2013’te

Yurtiçi ve yurtdışından lider firmaların, geliştirdikleri en yeni ürün ve teknolojilerin dünya lansmanını yapacağı SIGN İstanbul, “Ziyaretçi Meclisi” ve “Reklam Atölyesi” gibi ilklere de ev sahipliği yapıyor. Son 4 yıl süresince SIGN İstanbul’u düzenli olarak ziyaret eden endüstriyel reklam üreticileri arasından seçilen il temsilcilerinin oluşturduğu Ziyaretçi Meclisi, ilk toplantısını, 28 Kasım - 1 Aralık 2013 tarihleri arasında fuar ile eş zamanlı gerçekleştirecek. Fuarın bir diğer ilki ise “Reklam Atölyesi” olacak. Atölyede, dijital baskı, tabela, Led, serigrafi gibi endüstriyel reklam üretimleri gerçekleştirilecek. Böylece SIGN İstanbul ziyaretçileri, ihtiyaç duydukları reklam malzemelerinin nasıl ve ne şekilde üretildiğini yerinde görebilecek

Yerel seçim öncesindeki son reklam fuarı, yönetime aday siyasiler kadar görüntü ve çevre kirliliği için de birer umut!

Yaklaşan 2014 Yerel Seçimleri öncesi yönetime talip olan adaylar, seslerini geniş kitlelere duyurabilecekleri, kendilerini etkili biçimde tanıtabilecekleri, kampanyalarını farklı kılacak reklam çözümlerini SIGN İstanbul’da görebilecek. Ayrıca, propaganda döneminin başlamasıyla birlikte ortaya çıkacak görüntü ve çevre kirlilliğine alternatif çözüm sunan “LED Ekran” teknolojileri de fuarda sergilenecek.

Hayatın her alanına giren Dijital Baskı teknojileri de SIGN İstanbul’da!

Endüstriyel reklamın temel unsurlarından birisi olan dijital baskı teknolojilerine dair son yenilikler SIGN İstanbul’da yer alıyor. Folyodan kumaşa, camdan metale, plastikten ahşaba kadar tüm zeminler üzerine, istenilen tasarımları hızlı, pratik ve ucuz yolla aktarabilmeye imkan tanıyan dijital baskı, özellikle kişiye özel üretim yapan firmalar açısından önemli bir avantaj sunuyor. Bu yüzden SIGN İstanbul, rekabette öne çıkmak için kişiye özel tasarıma yönelen yapı, mobilya, dekorasyon, tekstil, otomotiv gibi sektör firmalarının, mutlaka görmesi gereken bir fuar olarak öne çıkıyor.  

Tanıtım bütçesi kısıtlı olan KOBİ’ler için uygun maliyetli endüstriyel reklam çözümleri bir fırsat!

SIGN İstanbul, özellikle kurumsallaşmak, kendini dışarıya tanıtmak ve bu sayede rekabet gücü yaratmak isteyen KOBİ’ler için en uygun maliyetli reklam çözümlerini bir arada sunuyor. Endüstriyel reklam uygulamaları ile üretim, satış veya hizmet noktasını markasının yüzü ve bir tanıtım mecrası haline getirebilen KOBİ’ler, bu sayede kitle iletişim araçlarındaki reklam maliyetlerine kıyasla daha uygun bütçelerle, bilinirlik yaratabiliyor. Fuarda, KOBİ’lerin işini kolaylaştıracak pek çok yeni teknoloji sergileniyor.

28 Kasım – 01 Aralık 2013 tarihlerinde düzenlenecek fuar ile ilgili detaylı bilgi ve katılım için fuarın resmi web sitesi www.signistanbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz.