31 EKİM – 03 KASIM 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

SIGN İstanbul 2015’e bu yıl da ilgi büyük!

İFO Fuarcılık tarafından bu yıl 17.’si gerçekleştirilen SIGN İstanbul tüm hızıyla devam ediyor. Yurt içi ve yurt dışından gelen ziyaretçiler, fuarda sergilenen endüstriyel reklam, dijital baskı, Led, görsel iletişim, tekstil baskı ve 3 boyutlu baskı teknolojilerini yerinde görerek, yeni makine alımlarına ve işbirliği anlaşmalarına imza atıyor. “Avrasya’nın en büyüğü” ünvanını bu yıl da koruyan SIGN İstanbul katılımcıları da sektöre moral olan fuarın ilk iki gününden memnun olduklarını dile getiriyor. 31 ülkeden 438 firmanın yer aldığı SIGN İstanbul 2015, 13 Eylül Pazar akşamına kadar ziyaret edilebiliyor.

SIGN İstanbul 2015, bu yıl da pek çok yeni teknoloji, ürün ve uygulamaya ev sahipliği yapıyor. Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı sektörlerinin dünya markalarını buluşturan fuarda, en çok ilgiyi, daha renkli, daha hızlı ve daha ekonomik baskı yapabilen farklı formatlardaki dijital makineler, 3 boyutlu baskı teknolojileri, standlarda gerçekleştirilen örnek uygulamalar ve reklam atölyesi görüyor.

Katılımcılar memnun, ziyaretçiler mutlu!

Fuarın ilk iki gününde gerçekleştirilen katılımcı görüşmeleri ve yapılan ziyaretçi anketlerinin şimdiye kadar ki sonuçlarına göre, katılımcılar hem fuarın zamanlamasından hem de içeride yer alan firma profilinden oldukça memnun olduklarını, erken seçim ortamında fuarın sektöre moral aşıladığını dile getiriyor. Bitime kadar yurt içinden ve yurt dışından 21 bin profesyonelin gelmesi beklenen SIGN İstanbul ziyaretçilerinin de fuarda sergilenen yeni ürün ve teknolojileri yerinde görmekten mutlu oldukları gözleniyor.

3 boyutlu baskı teknolojileri ile üretilen eşya ve objeler, ziyaretçilerden büyük ilgi görüyor.

SIGN İstanbul 2015’in ev sahipliğinde bu yıl ilk kez gerçekleştirilen ''3D Printshow” etkinliğinde 3 boyutlu yazıcılardan çıkan oyuncaktan ayakkabıya, ev eşyasından kol ve diş protezlerine, otomobil yedek parçasından birebir insan modellerine kadar çok sayıda ilginç ürün, teknoloji meraklılarının beğenisine sunuluyor.

13 Eylül Pazar akşamına kadar ziyarete açık olan SIGN İstanbul hakkında detaylı bilgi ve ücretsiz online davetiye almak isteyenler, www.SIGNistanbul.com adresini ziyaret edebilirler.