21 – 24 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

SIGN İstanbul 2016, büyük buluşmaya hazır!

“Dijital Baskı, Tekstil Baskı, Sign Teknolojisi, Görsel İletişim, LED & LED Ekran, Endüstriyel Baskı ve 3D Baskı” konularında makine, ekipman ve uygulamaların sergileneceği “Alanında, Avrasya’nın her yıl düzenlenen en büyük ticari organizasyonu” olan SIGN İstanbul, 29 Eylül’de kapılarını açıyor. İFO Fuarcılık tarafından 18.’si düzenlenecek olan SIGN İstanbul, dijital baskıya dair yeni teknolojilerin yanı sıra, tüm endüstriyel reklam uygulamalarını tek bir çatı altında buluştururken fuarda, dokümantasyon çözümleri ile satış noktasında doğrudan pazarlamaya yönelik uygulamalar ve promosyon sektörüne dair yenilikler de olacak. Ayrıca, SIGN İstanbul 2016 içinde yer alan “3D Printshow İstanbul” özel bölümünde, geleceği bugünden şekillendiren 3 boyutlu yazıcı ve tarayıcılar, teknoloji meraklılarının beğenisine sunulacak.

Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İstanbul, 32 ülkeden 450 firmanın katılımıyla 29 Eylül 2016’da kapılarını açıyor. Dört gün boyunca, yurt içi ve yurt dışından toplamda 21 bin 500 profesyonel ziyaretçiyi ağırlamaya hazırlanan fuarda, endüstriyel reklam ve dijital baskıya dair tüm yenilikler bir arada sergilenecek.

SIGN İstanbul’u sektör için vazgeçilmez gören firmalar, son yeniliklerini profesyonel ziyaretçilerle buluşturmaya hazırlanıyor

SIGN İstanbul’un yerli ve yabancı ziyaretçilerine sunduğu imkanların yanı sıra fuarda sergilenen yeni teknoloji ve malzemelerin sektör için önemini vurgulayan Alfa Lazer; Printec, Alfa Lazer ve Shockline markalı geniş ebat dijital baskı malzemelerini, display ürünlerini ve transfer kağıtlarını SIGN İstanbul süresince fuardaki standında ziyaretçileriyle buluşturmaya hazırlanıyor.

SIGN İstanbul’u yeni pazarlara ulaşmak, pazar payını artırmak ve yeni işbirlikleri kurmak için önemli bir organizasyon olarak nitelendiren İzmir Netgrand Makine ise; fuar süresince Netgrandmakina markalı kapsül çakma makinaları ile kapsül, kuşgözü, perçin, çıt çıt çakma montaj kalıplarını standında sergileyecek.

OTS firması da öncü firmaları bir araya getirerek, sektördeki yeniliklerin ve güncel gelişmelerin yakından takip edilmesine olanak sağlayan bir organizasyon olarak değerlendirdiği SIGN İstanbul’da; dijital, tekstil ve transfer baskı alanlarında mümessilliğini yaptığı markaların dijital baskı ve mimari çözümlerini, görsel iletişim ve reklam malzemeleri ile uygulama metotlarını ziyaretçileriyle buluşturacak.

SIGN İstanbul 2016, “Değişen dünyanın bir parçası olun” sloganıyla bu yıl ikincisi düzenlenen 3D Printshow İstanbul’a ev sahipliği yapıyor…

SIGN İstanbul geçen yıl olduğu gibi yine 3 boyutlu baskı teknolojilerinin şovuna ev sahipliği yapacak. Tüyap Beylikdüzü’nde düzenlenecek organizasyonda oyuncaktan ayakkabıya, ev eşyasından kol ve diş protezlerine, inşaat maketinden otomobil yedek parçasına ve hatta birebir insan modeline kadar akla gelebilecek her türlü objenin 3 boyutlu prototipini alabilen yeni nesil yazıcılar teknoloji meraklılarının beğenisine sunulacak.

29 Eylül - 2 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek SIGN İstanbul 2016 hakkında detaylı bilgi almak isteyenler www.signistanbul.com adresini ziyaret edebilirler.