31 EKİM – 03 KASIM 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

SIGN İstanbul 2016’nın ilk gününde 10 milyon liralık makine ticareti gerçekleşti!

İFO Fuarcılık tarafından düzenlenen organizasyon, 2 Ekim Pazar akşamına kadar ziyaret edilebilir…

Alanında Avrasya’nın en büyüğü olan SIGN İstanbul, 31 ülkeden 400 firmanın katılımıyla 29 Eylül’de kapılarını açtı. Çoğunluğu karar verici nitelikteki yöneticilerden oluşan yurt içi ve yurt dışından profesyonellerin ziyaret ettiği fuar, ilk gün 10 milyon liranın üzerinde makine ticaretine ev sahipliği yaptı. Yaklaşık 1 milyar liralık pazarı Tüyap Beylikdüzü’nde buluşturan organizasyonda dijital baskı teknolojilerinden tekstil baskıya, reklam uygulama ekipmanlarından küçük ebat baskı ve dokümantasyon teknolojilerine,  transfer malzemelerinden baskı boyalarına, LED ve LED ekranlardan teşhir standlarına, serigrafiden promosyon malzemelerine kadar pek çok alandaki yenilikler sergileniyor.

Tüyap Beylikdüzü’nün 11, 12 ve 14 numaralı salonlarında toplam 30 bin m2 kapalı alanda düzenlenen Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İstanbul tüm hızıyla devam ediyor. Henüz ilk gününde 10 milyon liranın üzerinde makine ticaretinin gerçekleştiği fuarda 31 ülkeden 400 firma yer alıyor. Yurt içi ve yurt dışından 21 bin 500 profesyonelin ziyaret etmesi beklenen SIGN İstanbul 2016’da 7 ana başlık altında 212 farklı kategoride ürün, makine, ekipman ve uygulama bir arada sunuluyor.

3 boyutlu baskı teknolojileri büyük ilgi görüyor!

SIGN İstanbul’un ev sahipliğinde bu yıl ikincisi düzenlenen 3D Printshow İstanbul Özel Bölümü, fuar ziyaretçilerinden büyük ilgi görüyor. 3 boyutlu baskı teknolojileri ile üretilmiş sandalye, proje maketi, oyuncak, otomobil jantı, ayakkabı, kask, el ve diş protezleri gibi farklı pek çok objenin sergilendiği etkinlikte tüm ziyaretçilerin katılımına açık ve ücretsiz konferanslar da düzenleniyor.

2 Ekim Pazar gününe kadar açık olacak SIGN İstanbul 2016 hakkında detaylı bilgi ve online davetiye almak isteyenler www.signistanbul.com adresini ziyaret edebilirler.