31 EKİM – 03 KASIM 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

SIGN İstanbul 2017’ye katılımlar tüm hızıyla devam ediyor!

İFO Fuarcılık tarafından Tüyap Beylikdüzü’nde 4-8 Ekim tarihlerinde 19.’su düzenlenecek olan Uluslararası SIGN İstanbul’un hazırlıkları sürerken, organizasyona global markaların katılımları da tüm hızıyla devam ediyor. Alanında Avrasya’nın en büyüğü olan Uluslararası SIGN İstanbul’un 2017 buluşmasına, 31 ülkeden 400 firmanın katılımı bekleniyor. Düzenlendiği ilk tarihten itibaren alanında uluslararası ölçekte en büyük ticari platform olan SIGN İstanbul bir kez daha dijital baskı ve endüstriyel reklama dair tüm çözümleri tek bir çatı altında buluşturacak. Ayrıca Türkiye'de düzenlenen 500 fuar arasından T.C. Ekonomi Bakanlığı desteğinin kapsamına giren 19 uluslararası fuardan biri olan SIGN İstanbul’a katılan firmalar, yer kirası ve stand maliyetlerinin belirli kısmını geri alabiliyor.

19. Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İstanbul, Ekim’deki büyük buluşmaya hazırlanıyor. Sektöründe yılın en önemli fuar organizasyonu olarak gösterilen SIGN İstanbul; dijital baskı teknolojilerinden tekstil baskıya, reklam uygulama ekipmanlarından küçük ebat baskı ve dokümantasyon teknolojilerine, transfer malzemelerinden baskı boyalarına, LED ve LED ekranlardan ürün teşhir standlarına ve serigrafiye kadar çok geniş bir yelpazedeki teknoloji ve ürünlere ev sahipliği yapacak. Son yıllarda SIGN İstanbul’a gösterdikleri büyük ilgiyle ve devamlı artan katılımlarıyla dikkat çeken promosyon firmaları da Ekim ayındaki 19. buluşmada yine en yeni ürünlerini sergileyecek. Fuarda geçen yıllarda olduğu gibi yine 3D Printshow İstanbul özel bölümü de olacak.

Yurt içi ve yurt dışından sektör profesyonellerinin 2017 fuar ajandasında ilk sırada yer alan SIGN İstanbul, tüm yenilikleri çatısı altında buluşturuyor!

SIGN İstanbul, geride kalan organizasyonlarda olduğu gibi 19. buluşmada da yine sektördeki gelişmeleri çatısı altında buluşturacak. Bu nedenle fuar, kendi alanlarına dair tüm yenilikleri bir arada görmek isteyen ve aralarında tekstil üreticileri, reklam ajansları, başta KOBİ’ler olmak üzere reklamveren firmalar, endüstriyel reklam üreticileri, dijital baskı merkezleri, makine ve malzeme üreticileri ile ithalatçıları, perakende malzeme satıcıları, matbaacılar, mimarlar, mühendisler ve akademisyenlerin yer aldığı kalabalık bir profesyonel ziyaretçi profiline ev sahipliği yapacak.

Bakanlık desteği, SIGN İstanbul’un hitap ettiği sektörleri güçlendirirken, katılımcılarının global rekabette önünü açıyor…

İhracata yönelik devlet yardımları kararı çerçevesinde hazırlanan 2014/4 sayılı sektörel nitelikli uluslararası yurt içi fuarların desteklenmesine ilişkin karar kapsamında SIGN İstanbul 2017, T.C. Ekonomi Bakanlığı’nın desteklediği 19 uluslararası fuardan birisi oldu. Bakanlıkça yürürlüğe konulan yönetmelik ve uygulama ile esaslardaki yükümlülükleri yerine getiren SIGN İstanbul 2017, bu sayede sektörüne güç katarken, stand kurulumu ve yer kirası için yapacakları harcamalarının yüzde 50’sini belirli bir üst limit dahilinde geri alabilecek katılımcılar da global rekabette avantaj sahibi oluyor.

4 Ekim 2017 Çarşamba günü başlayıp 8 Ekim Pazar gününe kadar sürecek 19. büyük buluşmada yer almak isteyenler, organizasyona katılım hakkında detaylı bilgi almak için www.signistanbul.com adresini ziyaret edebilirler.