31 EKİM – 03 KASIM 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Sign İstanbul, 33 ülkeden 390 firmanın katılımıyla başladı!

Fuarda, pek çok yeni ürünün tanıtımı yanında, 2015 yılı Mayıs ayında gerçekleştirilecek Türkiye’nin ilk “Endüstriyel Baskı Zirvesi”nin de lansmanı yapıldı.

“Alanında Avrasya’nın her yıl düzenlenen en büyük ticari organizasyonu” ünvanıyla 16.’sı gerçekleştirilen Sign İstanbul, başta Çin, İtalya, Kore, ABD ve Almanya olmak üzere 33 ülkeden 390 firmanın katılımıyla kapılarını açtı. Fuarda; “Sign Teknolojisi, Dijital Baskı Teknolojisi, Tekstil Baskı ve Serigrafi Teknolojisi ile Görsel iletişim” ana başlıkları altında; dijital baskı makineleri, baskı boyaları, serigrafi, LED teknolojileri, 3 boyutlu yazıcılar, promosyon malzemeleri, tekstil baskı ve ürün teşhir standları gibi endüstriyel reklama dair tüm yenilikler bir arada sergileniyor. TÜYAP Beylikdüzü’nün yeni 11-12 ve 14. salonlarında toplam 25 bin metrekare kapalı alanda düzenlenen Sign İstanbul, dört gün sürecek.

Geniş format baskı makilerinden 3 boyutlu yazcılara kadar herşey bu fuarda.

Dijital baskı ve endüstriyel reklam sektörlerindeki yeniliklerin uluslararası ölçekte tanıtım platformu halini alan Sign İstanbul 2014’te aralarında dünya markalarının da olduğu pek çok firma, standlarında son teknolojilerini sergiliyor. Fuar, hemen her zemin üzerine baskı yapabilen makinelerden geniş format dijital baskı teknolojilerine, 3 boyutlu yazıcılardan reklam ekipmanlarına kadar geniş bir ürün yelpazesine ev sahipliği yapıyor.

Sign İstanbul’u yurt içi ve yurt dışından 22 bin profesyonelin ziyaret etmesi bekleniyor.

Sektör tarafından yılın en önemli fuarı olarak nitelendirilen Sign İstanbul’u dört gün boyunca başta endüstriyel reklam üreticileri, dijital baskı merkezleri, mimarlar, matbaacılar ve tekstil sektörü temsilcileri olmak üzere yurt içi ve yurt dışından 22 bin profesyonelin ziyaret etmesi bekleniyor.

Endüstriyel Baskı’nın geleceği Türkiye’de ilk kez bir zirveye konu olacak!

Sign İstanbul 2014’ün açılış gününde İFO Fuarcılık tarafından Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilecek olan Print Summit İstanbul 2015 / Endüstriyel Baskı Zirvesi’nin de lansmanı yapıldı. 6-7 Mayıs tarihlerinde WOW İstanbul Convention Center’da gerçekleştirilecek organizasyonda, tekstilden deriye, seramikten cama, mobilyadan zemine, ambalajdan, otomotiv ve medikale kadar yüzlerce imalat sanayindeki üretim aşamalarından birisi olan “Endüstriyel Baskı” konusu masaya yatırılacak. Zirvede katılımcılar; serigrafi, tampon (pad), dijital, flekso, inkjet ve 3D baskı ile ilgili tüm teknolojik gelişmelerin yanı sıra, endüstriyel baskının kendi imalat sanayilerine sunduğu olanaklarla tanışma fırsatı bulacak.

Detaylı Bilgi ve Online Davetiye İçin: www.signistanbul.com