31 EKİM – 03 KASIM 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Sign İstanbul dünya liderlerine ev sahipliği yapacak

SIGN İstanbul bu Eylül yine Avrasya bölgesinin ticari üssü olmaya devam edecek.

İFO Fuarcılık tarafından, 10-13 Eylül 2015 tarihlerinde 17.’si gerçekleştirilecek olan SIGN İstanbul 2015, Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı sektörlerinin dünya liderlerine ev sahipliği yapacak. “Alanında, Avrasya’nın her yıl düzenlenen en büyük ticari organizasyonu” unvanına sahip fuara Efi, Epson, Flora, HP, Konica Minolta, Mimaki, Roland, SwissQ gibi dünya devi markalar katılacak.

Düzenlendiği ilk yıldan itibaren daima uluslararası ölçekte büyük bir ticari etkinlik olmayı hedefleyen SIGN İstanbul, bugün gelinen noktada alanında Avrasya bölgesinin her yıl düzenlenen en büyük fuarı olarak kabul ediliyor.

Eylül ayında 17. kez düzenlenecek olan SIGN İstanbul bu yıl da dünya markalarının buluştuğu bir ticari üs olmaya devam edecek. Dijital baskı teknolojilerinden tekstil baskıya, reklam uygulama ekipmanlarından küçük ebat baskı ve dokümantasyon teknolojilerine,  transfer malzemelerinden baskı boyalarına, LED ve LED ekranlardan ürün teşhir standlarına, serigrafiden promosyon malzemelerine; çok geniş bir yelpazedeki teknoloji ve ürünler sergilenecek.

SIGN İstanbul’a ilk kez katılan Avery Dennison Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgesi GRS Satış Geliştirme Müdürü Esra Boro “Bu yıl SIGN İstanbul 2015 fuarı Avery Dennison’un pazara katılımı ve yatırımının bir göstergesi olacak.” dedi. Esra Boro, SIGN İstanbul; işini büyütmek isteyen ve ürünlerini pazara daha yakın olarak tanıtmak isteyen her firma için önemli bir organizasyon. Müşteri ilişkilerimizi güçlendirmek, ürünlerimizi yakından tanıtabilmek, dağıtım kanallarımız hakkında pazarı bilgilendirmek, sektördeki önemli oyuncularla bir araya gelerek güncel ve gelecekteki ürün yelpazesi konusunda piyasadaki gelişmeleri anlamak adına önemli bir platform diyerek fuar hakkındaki görüşlerini belirtti. Avery Dennison tüm dijital baskı ürün grubu, supreme wrapping film (araç kaplama folyosu) yeni renkleri ve conform chrome serisi ürünlerini SIGN İstanbul’da sergileyecek.

 

Dijital baskı sektörünün en büyük markalarından olan Konica Minolta Türkiye, 10-13 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek SIGN İstanbul 2015 Fuarına katılacak. Bir Japon markası olan Konica Minolta’nın baskı sektöründe çıtayı belirlediğine ve yeni standartlar getirdiğine dikkat çeken Konica Minolta Türkiye Başkanı Toshiyuki Yamada; “Konica Minolta Türkiye, her zaman Türkiye’deki baskı profesyonellerini, işlerini geliştirebilmeleri ve teknolojisi hızlı değişen bir sektörde dünya çapında rekabet edebilmeleri için desteklemiştir. Geniş kapsamlı çözümlerimiz ve sistemlerimizle ilk kez yer alacağımız SIGN İstanbul 2015’teki standımızda, baskı profesyonelleri ile buluşmak için sabırsızlanıyoruz” dedi.
Dünyanın önde gelen dijital baskı teknolojileri üreticisi Roland DG, SIGN İstanbul’da son teknoloji ve ürünlerini sergileyecek. Roland DG Mid Europe Satış Direktörü Massimiliano Calvaresi “Roland olarak katılacağımız bu üçüncü SIGN İstanbul Fuarı olacak. Bu sene de hem fuarın içeriğinden, hem de ziyaretçi profilinden memnun kalacağımızdan hiç şüphemiz yok.” şeklinde görüşlerini belirtti.

SIGN İstanbul 2015’e bu yıl 35 ülkeden, aralarında dünya devlerinin de olduğu 400 firmanın katılımı beklenirken, başta endüstriyel reklam üreticileri olmak üzere dijital baskı merkezleri, mimarlar, matbaacılar ve tekstil sektörü olmak üzere 21 bin profesyonelin ziyaret etmesi bekleniyor.

SIGN İstanbul 2015 ile ilgili detaylı bilgi ve online davetiye almak isteyenler, www.SIGNistanbul.com adresini ziyaret edebilirler.