SIGN İstanbul fuarının 2015 yılı edisyonuna katılmaya hazırlanan Konica Minolta Türkiye, 330 metrekarelik stand alanı ile en son teknolojilerini ziyaretçilere sunacak.
17-20 EYLÜL 2020, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

SIGN İstanbul fuarının 2015 yılı edisyonuna katılmaya hazırlanan Konica Minolta Türkiye, 330 metrekarelik stand alanı ile en son teknolojilerini ziyaretçilere sunacak.

Dijital baskı sektörünün en büyük markalarından olan Konica Minolta Türkiye, 10-13 Eylül tarihleri arasında, TÜYAP’ta düzenlenecek SIGN İstanbul 2015 Fuarına katılacak. İlk kez SIGN İstanbul fuarında yer alacak olan Konica Minolta Türkiye, 330 metrekarelik stand alanı ile fuarın merkezinde ziyaretçileriyle buluşacak. Konica Minolta, SIGN İstanbul fuarındaki standında, baskı profesyonelleri için son teknoloji dijital baskı çözümlerini sergileyecek. Firma Türkiye’deki dijital baskı sektörüne destek olma vizyonu ile fuara katılma kararı aldı.

Konica Minolta Türkiye son teknoloji ürün ve çözümlerini 12. Salonda D-20 No’lu standında sergileyecek. Konica Minolta yetkilileri standda hazır bulunarak, baskı profesyonellerinin ihtiyaçlarını dinleyecek ve onlara özel çözümlerini sunacak. Firma, fuarda sergileyeceği ürünleri önümüzdeki dönemde duyuracak.

“Konica Minolta Yeni Standartlar Getiriyor” 

Bir Japon markası olan Konica Minolta’nın baskı sektöründe çıtayı belirlediğine ve yeni standartlar getirdiğine dikkat çeken Konica Minolta Türkiye Başkanı Toshiyuki Yamada; “Konica Minolta Türkiye, her zaman Türkiye’deki baskı profesyonellerini, işlerini geliştirebilmeleri ve teknolojisi hızlı değişen bir sektörde dünya çapında rekabet edebilmeleri için desteklemiştir. Geniş kapsamlı çözümlerimiz ve sistemlerimizle ilk kez yer alacağımız SIGN İstanbul 2015’teki standımızda, baskı profesyonelleri ile buluşmak için sabırsızlanıyoruz” dedi.

Konica Minolta Business Technologies Inc. şirketinin sahip olduğu Konica Minolta Business Europe firması 70’ten fazla ülkede kendi iştiraki olan şirketler ve distribütörleri ile temsil ediliyor. Dünya çapında 32 binden fazla çalışanı bulunan firmanın ürün yelpazesinde; renkli ve siyah beyaz çok fonksiyonlu cihazların yanı sıra profesyonel baskı sistemleri de bulunmaktadır. Bunun yanı sıra lazer yazıcılar ve hepsi bir arada yazıcılar ile IT ortamında gerek duyulan ve iş akışlarını düzenleyen yazılım çözümleri bulunuyor. Konica Minolta, 2013-2014 mali yılında 5.4 milyar Euro’dan fazla gelir elde etti.