31 EKİM – 03 KASIM 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

SIGN İstanbul, sektörünün lokomotif gücü olmaya devam ediyor!

İFO Fuarcılık tarafından 4-8 Ekim 2017 tarihlerinde 19.’su düzenlenecek olan SIGN İstanbul, her yeni organizasyondan bir öncekinin üzerinde başarıyla çıkıyor. Son katılımcı anketlerine göre yüzde 80 gibi yüksek bir oranla “verimli” olarak nitelendirilen fuar, çoğunluğu doğrudan alıcı ve yatırımcı pozisyonundaki profesyonel ziyaretçileriyle sektörel hareketliliğin merkezi olmaya devam ediyor. Alanında Avrasya’nın en büyüğü olan SIGN İstanbul, Tüyap Beylikdüzü’nde ev sahipliği yaptığı firmalara, ürün ve teknolojilerini sergilemenin yanı sıra özellikle yeni işbirlikleri kurarak, farklı pazarlara ulaşma fırsatı sunarken, organizasyonu ziyaret edenler ise satın almayı planladıkları makine, ekipman, malzeme ve teknolojileri aynı çatı altında bulabiliyor.

Dijital Baskı, Tekstil Baskı, Sign Teknolojisi, Görsel İletişim, Led & Led Ekran, Endüstriyel Baskı, Promosyon ve 3D Baskı başlıkları altında 19.’su düzenlenecek SIGN İstanbul, sektöre yön veren katılımcı firmaları, dünyanın dört bir tarafından gelen ziyaretçileriyle buluşturuyor. Alanında Avrasya’nın en büyüğü olan fuarı, başta tekstil üreticileri, reklam ajansları, KOBİ ve reklamveren firma temsilcileri, endüstriyel reklam üreticileri, dijital baskı merkezleri, makine ve malzeme üreticileri ile ithalatçıları, perakende malzeme satıcıları, matbaacılar, promosyoncular, kopyalama merkezleri, mimarlar, mühendisler ve akademisyenler olmak üzere özellikle karar verici pozisyonundaki profesyoneller ve yatırımcılar ziyaret ediyor.

Sektörün aradığı her şey SIGN İstanbul’da!

Dijital baskı teknolojilerinden tekstil baskıya, reklam uygulama ekipmanlarından küçük ebat baskı ve dokümantasyon teknolojilerine, transfer malzemelerinden baskı boyalarına, LED ve LED ekranlardan teşhir standlarına, serigrafiden promosyon malzemelerinekadar sektöre dair her şeyi çatısı altında sunan SIGN İstanbul, sergilenen ürün, hizmet ve teknoloji çeşitliliği ile öne çıkıyor. Düzenlenen yan etkinliklerle de farkını ortaya koyan fuar, geride kalan 18 organizasyonda olduğu gibi Ekim ayındaki buluşmada da sektörünün lokomotifi olmaya hazırlanıyor.

4 Ekim 2017 Çarşamba günü başlayıp 8 Ekim Pazar gününe kadar sürecek. 19. büyük buluşmada yer almak isteyenler, organizasyona katılım hakkında detaylı bilgi almak için www.signistanbul.com adresini ziyaret edebilirler.