SIGN İstanbul tüm hızıyla devam ediyor…
17-20 EYLÜL 2020, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

SIGN İstanbul tüm hızıyla devam ediyor…

Bu yıl 15. yaşını kutlayan Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İstanbul’a, yurt içi ve yurt dışından sektör profesyonelleri yoğun ilgi gösteriyor. 01 Aralık Pazar akşamına kadar açık olan fuar; ABD, Japonya, Almanya, İngiltere, Fransa, İtalya, Belçika, Hollanda ve İspanya’nın da aralarında olduğu 28 ülkeden 370 firmaya ev sahipliği yapıyor. Her biri farklı teknolojiye ve özelliklere sahip tam 332 makinenin aynı anda sergilendiği SIGN İstanbul’da özellikle lego ledler, 3 boyutlu tabelalar, tekstil baskısı yapan makineler, araç giydirme uygulamaları ve geniş format baskı makineleri dikkat çekiyor. Ayrıca bu yıl ilk defa gerçekleştirilen ve endüstriyel reklam uygulamalarının püf noktalarını canlı olarak sunan “Atölye SIGN İstanbul” da fuarın en çok ilgi gören etkinliği arasında yer alıyor.

Avrupa dahil, bölgenin her yıl düzenlenen uluslararası ölçekteki en büyük endüstriyel reklam fuarı olan SIGN İstanbul, 50’nin üzerinde farklı ülkeden katılımcı ve ziyaretçiye ev sahipliği yapıyor. 28 Kasım Perşembe günü kapılarını açan fuara; Avrupa, Balkanlar, Kuzey Afrika, Orta Doğu, Asya ile Amerika’dan katılım ve ziyaret gerçekleşiyor. Sergilenen son teknoloji ürünlerin yanı sıra, çok sayıda yeni makine satışı ve işbirliğinin gerçekleştirildiği SIGN İstanbul, hem katılımcı firmalar hem de ziyaretçiler için oldukça verimli bir organazisyon olarak öne çıkıyor.

Bu alandaki liderliğini 15.’ci fuara da taşıyan SIGN İstanbul, 01 Aralık Pazar akşamına kadar ziyaret edilebiliyor. “Dijital Baskı, Tekstil Baskı, Led&Led Ekran, Görsel İletişim, Promosyon” ana başlıkları altında gerçekleştirilen fuar özellikle; düşük bütçeli tanıtım fırsatlarını kullanarak öne çıkmak isteyen KOBİ’ler, kişiye özel üretim yaparak farklılaşmayı hedefleyen firmalar, endüstriyel reklam üreticileri, dijital baskı merkezleri, makine parkurunu yenilemek ve büyütmek isteyen sektör firmaları,  2014 yerel seçimlerinde aday olmayı düşünen siyasiler ile makine ve malzeme ihtalatçılarının mutlaka görmesi gereken bir organizasyon olarak kabul ediliyor.

İFO Fuarcılık tarafından düzenlenen SIGN İstanbul hakkında daha detaylı bilgi için fuarın resmi web sitesi www.signistanbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz.