SIGN İstanbul’da 332 farklı makine aynı anda görücüye çıktı!
17-20 EYLÜL 2020, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

SIGN İstanbul’da 332 farklı makine aynı anda görücüye çıktı!

28 Kasım’da başlayan Uluslararası SIGN İstanbul fuarında; birbirinden farklı özelliklere sahip 189 dijital baskı makinesi ile 143 CNC Router Lazer ve diğer endüstriyel reklam ekipmanları bir arada sergileniyor…

İngiltere merkezli Tarsus Group iştiraki olan İstanbul Fuar Hizmetleri A.Ş. (İFO) tarafından bu yıl 15.’si düzenlenen SIGN İstanbul, yine dev bir teknoloji buluşmasına ev sahipliği yapıyor. İlk günden yoğun bir ziyaretçi ilgisiyle başlayan ve 01 Aralık Pazar akşamına kadar ziyarete açık olan fuarda, 189’u dijital baskı makinesi, 143 adeti CNC Router Lazer ve diğer endüstriyel reklam makineleri olmak üzere toplam 332 farklı teknoloji bir arada yer alıyor.  Fuarda sergilenen makinelerin toplam değeri ise yaklaşık 200 milyon TL’yi buluyor. SIGN İstanbul boyunca 25 bine yakın ziyaretçilerin bu makineleri ve yeni uygulamaları görmesi bekleniyor.

TÜYAP Beylikdüzü’nde devam eden Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İstanbul, yeni ürün ve teknolojilerin buluşmasına ev sahipliği yapıyor. Bu yıl 15. Yaşını kutlayan ve alanında her yıl düzenlenen en büyük fuar organizasyonu ünvanını koruyan SIGN İstanbul’un ziyaretçileri, tam 332 farklı makineyi aynı anda görebiliyor. Fuarda, tüm endüstriyel reklam uygulamalarına cevap verebilen ve her biri farklı özelliklere sahip toplam 189 dijital baskı makinesi yer alıyor. Pek çok markanın yeni teknolojilerini ilk kez görücüye çıkardığı organizasyonda ayrıca; üzerine monte edilen bilgisayarlarla hatasız uygulama yapabilen CNC Router Lazer’lar ve diğer endüstriyel reklam üretim makinelerinin sayısı ise 143’ü buluyor. Yılın beklenen en büyük buluşmasında sergilenen makine ve ekipmanların değeri ise yaklaşık 200 milyon TL’ye ulaşıyor.

Reklam ajansı yetkilileri, reklam veren firma temsilcileri, kurumsal kimlik oluşturmak isteyen KOBİ’lerin yöneticileri, mimar ve mühendisler, dijital baskı merkezleri, perakende malzeme üreticileri, makine ve malzeme ithalatçıları, endüstriyel reklam üreticileri ile akademisyen ve öğrenciler, SIGN İstanbul 2013’te endüstriyel reklama dair son yenilikleri bir arada görme fırsatı buluyor.

01 Aralık Pazar akşamı saat 17.00’a kadar ziyarete açık olan fuarı dört gün boyunca yurt içi ve yurt dışından yaklaşık 25 bin profesyonelin ziyaret etmesi bekleniyor. SIGN İstanbul hakkında detaylı bilgi almak isteyenler, fuarın resmi web sitesi www.signistanbul.com adresini zayeret edebilir.