31 EKİM – 03 KASIM 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Tekstil Baskıda Dijital Devrimini Kaçırmayın

Dijital baskı teknolojilerinin tüm imalat sektörleri için sunduğu olanaklar, tekstil sektöründe de değişim başlattı. Tekstil baskıda daha hızlı, daha kaliteli ve daha ekonomik üretimi amaçlayan firmalar; dijital baskı teknolojilerini her geçen gün daha fazla tercih ediyor. Dijital tekstil baskı teknolojileri, rekabet koşullarında geride kalmak istemeyen ve değişime ayak uydurmayı hedefleyen firmalar için en uygun seçenekleri sunuyor.

Bu yıl 16. kez organize edilen Sign İstanbul Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri fuarında, katılımcıların büyük bir kısmı tekstil sektörüne dönük çözümler sergiliyor olacak. 11-14 Eylül 2014 tarihlerinde İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan Sign İstanbul fuarında; dijital tekstil baskı makinelerinin yanı sıra, süblime ve transfer baskı makineleri de ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. Tekstil sektörünün profesyonelleri, fuarda dijital tekstil baskı teknolojileri ile birlikte baskı malzemeleri ve tekstil baskı boyalarında da onlarca seçenek bulabilecek.

Sign İstanbul fuarını organize eden İFO Fuarcılık firmasının Genel Müdürü Zekeriya Aytemur; “dijital baskı teknolojilerinin tekstil sektörüne sunduğu avantajları sektöre duyurmak için özellikle son dört yıldır özel çalışmalar yürüttüklerini ve Sign İstanbul fuarını ziyaret eden tekstil profesyonellerinin sayısının her yıl katlanarak arttığını” belirtti.

Aytemur, bu gelişmenin fuar katılımcılarının standlarına da yansıdığını ve katılımcılarının büyük bir kısmının tekstil sektörü için özel makine ve ürünler de sergilediklerini ekledi. Aytemur, tekstil baskıda dijital devrimini kaçırmak istemeyen tüm tekstilcilere 11-14 Eylül’de Sign İstanbul fuarını mutlaka ziyaret etmelerini önerdi.

Dijital tekstil baskı teknolojisi, tekstilde modayı yeni bir boyuta taşıyor.

Fuar ziyaretçileri Sign İstanbul’da dijital tekstil baskıya ilişkin çözümlerle birlikte; perde ve nevresim gibi ev tekstili ürünleri, spor giyim, kişiye özel t-shirt baskıları ve promosyon malzemeleri üretmek için tasarlanmış ürün ve teknolojilerle de buluşabilecek.

Tekstil Baskı’nın dijital devrimini yerinde görmek isteyen sektör profesyonelleri Sign İstanbul fuar giriş kartlarını www.signistanbul.com web adresinden ücretsiz olarak temin edebilirler.