31 EKİM – 03 KASIM 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Tekstil baskıdaki yeni teknolojiler SIGN İstanbul 2021’de!

Baskı endüstrisindeki son teknolojilere ev sahipliği yapan SIGN İstanbul, 9-12 Eylül tarihlerindeki 22’nci buluşmada, tekstil sektörüne ilham verecek yenilikleri çatısı altında buluşturacak. Tarsus Türkiye tarafından Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleştirilecek fuarda, hem tekstil üzerine yüksek metrajlı baskı yapabilen dijital baskı çözümleri, hem de kişiye özel tasarımlara yönelik ink-jet baskı makineleri buluşturacak.

Sergilenen ürün çeşitliliği ile alanında bölgesinin lider fuarı olan SIGN İstanbul 2021, tekstil baskıda ağırlıkla kullanılan dijital teknolojilere ve serigrafi baskı örneklerine de ev sahipliği yapacak. Tekstil sektörünün her türlü baskı ihtiyacına yönelik çözümleri SIGN İstanbul 2021 çatısı altında sunacaklarının bilgisini veren Tarsus Türkiye Fuar Direktörü Ulaş Kılıç,  “Özellikle baskı sektöründe baş döndürücü bir hızla ilerleyen dijital dönüşümün, tekstil baskıya yönelik son trendleri de fuarda yer alacak. 9-12 Eylül tarihlerindeki 22. Uluslararası SIGN İstanbul’da tekstil üzeri baskı konusunda faaliyet gösteren firmalar, en yeni teknolojilerini sunacaklar. Tekstil sektörüne ilham olacak heyecan verici teknolojiler ve yeni baskı tekniklerini bir arada görmek isteyen sektör profesyonellerini SIGN İstanbul 2021’e bekliyoruz” dedi.  

30 ülkeden 350 katılımcı, dünyanın dört bir yanından 25 bin ziyaretçi ile SIGN İstanbul 2021’de buluşacak!

Bu yıl 22’ncisi düzenlenecek olan SIGN İstanbul’da tekstil baskıya yönelik yeniliklerin yanı sıra, dijital baskı makinelerinden serigrafi makinelerine, lazer makinelerinden LED sistemlerine,  endüstriyel reklam ürünlerinden 3D baskı teknolojilerine, görsel iletişim ve sergileme ekipmanlarından promosyon ürünlerine kadar 2021’in tüm sektörel yenilikleri bir arada sergilenecek. 30 ülkeden 350 firmanın katılması ve dünyanın dört bir yanından 25 bin profesyonelin ziyaret etmesi beklenen fuar, sektörün üretici, tedarikçi, ihracatçı ve ithalatçılarını, reklam veren firmalar, reklam ajansları, dijital baskı merkezleri, matbaacılar, tekstil üreticileri, mimarlar, mühendisler, perakende malzeme satıcıları, promosyoncular, akademisyenler, dünyanın dört bir yanından büyük satın almacılar ve yeni yatırımcılarla buluşturacak.